reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

reklama
Koncia zabawa bym tego nie nazwała;) ale troszke polezy i pogapi sie w lusterko czy grzechotki;)
Buziaczku nie zapeszajmy ale z małymi wyjatkami to i owszem jest grzeczna;)
Pastela no ma łeb;) dopiero w porownaniu z głowka Małgoski widac;)
Dzieki dziewczyny za tak miłe słowa:)
 
a tu kilka fotek naszego dlugasnego syneczka nasz okruszek ma juz ponad 6 tyg a ja ciagle pamietam jak mi wody odeszly jakby to bylo dzis:) Zdjęcie0240.jpgZdjęcie0194.jpgZdjęcie0216.jpgZdjęcie0231.jpgZdjęcie0190.jpgZdjęcie0232.jpgZdjęcie0233.jpg te w niebieskim kubraczku to na spaniu:) takie minki strzelam:):-) obys tylko moja kruszynko zaczal przybierac na wadze:sorry2:
 
pinus -och dziekujemy!! wszyscy to mowia:) gdzie wy to widzicie to na serio nie wiem:) oby charakter mial tatusia i zdrowko tez bo tatus zawsze zdrowy:) a tak apropo, to twoj dzentelmen to tez wypisz wymaluj mamusia;-)
 
Ryś.
 

Załączniki

  • fsdew.jpg
    fsdew.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 58
  • adasae.jpg
    adasae.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 50
  • dadwq.jpg
    dadwq.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 57
  • 4bw.jpg
    4bw.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 60
  • dadadasd.jpg
    dadadasd.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry