reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
Dzięki za ciepłe przyjęcie:tak:;-)nie spodziewałam sie;-)tzn na pewno nie zasłużyłam sobie:rofl2:;-)
Lorien jaka tam gafa;-)
A Zuzka i Julka fajne i mądre dziewczynki:-)
 
Zuziak jest bombowy, ładna i schludna jest śliczna, ale najlepsza jest umorusana. :-D

Julcia też bombowa, u mnie takie jasne ubranko na spacerek to tylko na 1 dzionek, bo drugiego już wstyd wyjść, całe brudne :szok::-D
A Rodzinka virtualnie świetna :-)
 
Zuzolek ma dwie twarze- pod stołem jak diablica, a przy choince jak aniołek :-D.

Aaga ale u was dobrobyt, my musimy się jednym lapkiem dzielić ;-):-D:-D:-D, pięknie Julcia w śnieżnym pejzarzu :tak:.
 
Zuza powala :-D pięknym uśmiechem :tak:
Jula ślicznie:tak:
Skaknaka piękna wasa rodzinka :-)
tynia Twoje córy jak zwykle rozbrajają:-)
 
Dziewczynki królują :)
ZUzia śliczna dziewczynka - podoba mi się zdjęcie z Tatą - jak piją z rurek :) rewelka.
Julka śliczna, Córy Skakanki i TYnki jak miód, wiecie co... same baby :);-);-);-):szok::szok::szok: będzie lało;-):-D
 
reklama
Do góry