reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
a tory naprawdę cudeńka....och....u nas niestety wprawdzie ładne ale strasznie maślate, więc chyba też - podobnie jak coyote ( ty nasz zdolniachu!!:-D;-):tak:) - zakaszę rękawki;-)
 
Ja niestety bede musiała zakupic jakis torcik dla Marysi na urodzinki, nie odziedziczyłam po mamusi zdolnosci cukierniczych, tak ze jesli chce zeby moje dziecko i goscie zjedli chociaz kawałek, to lepiej bedzie dla dobra ogółu jesli po prostu zakupie torcik.
 

Załączniki

  • P1050020.jpg
    P1050020.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 12
Ja niestety bede musiała zakupic jakis torcik dla Marysi na urodzinki, nie odziedziczyłam po mamusi zdolnosci cukierniczych, tak ze jesli chce zeby moje dziecko i goscie zjedli chociaz kawałek, to lepiej bedzie dla dobra ogółu jesli po prostu zakupie torcik.
no ale mimo wszystko nadal możesz powiedzieć, że całą noc piekłaś ten tort:-D
 
xandi dzieki, nie wpadłam na to, ale sie wszyscy zdziwia, gorzej bedzie jak pozniej ktos mnie poprosi zebym mu taki upiekła:zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D:-D
 
Masiula wystarczy, że kupisz biszkopt 3-warstwowy, krem do ciasta/tortu (wystarczy zmiksować z mlekiem), puszkę ananasa, bitą śmietanę, kolorowe posypki i masz tort jak ta lala ;-) i na pewno nie będzie taki słodki i maślany jak z cukierni :no:. Ja mam zawsze z tym problem :-(, zamawiałam w wielu cukierniach z zaznaczeniem, że ma być "lekki" i mało słodki, ale niestety nigdy takiego nie dostałam :dry:.
 
Dzięki dziewczyny jak zawsze:-D:tak::tak::tak:
Skakanka czyzbys miała torta zamawianego w Ptysiu?:-) Bo ja własnie nad taka biedronka sie zastanawiałam, ale na zdjeciach w cukierni jakos tak dziwnie wyglądała, a na Twoich super. Jaki smak tego torta i czy smaczny? chyba owocowy z tego co widze. Kurcze nie wiem juz co zrobic :confused:bo w sumie wczoraj juz sie zdecydowałam na takiego nie cukiernianego od baby, ale ta biedroneczka super. W zeszłym roku mielismy trota z ptysia i był bardzo samczny, ale jednak czuc było ze kupny.
Aaga z Ptysia,szok, nawet w Trzebinii mają cukiernię?:szok:ale robią kasę. Był smaczny-wiśniowy-nie jest za słodki smakuje coś jak serek danio;-), jest jeszcze śmietanowy-niedobry:sorry2:za mdły,prawie ;-)nikomu nie smakował ten wiśniowy smakował wszystkim-mieliśmy Mikołaja w tamtym roku i jest jeszcze chyba truskawkowo-śmietankowy ale takiego nie miałam.Ogólnie nie lubię tortów zwłaszcza takich z masą ten wiśniowy mi smakuje. W grudniu Natalka miała tort misia i on kosztował coś 70 czy 80 zł bo był większy. Poszukam jeszcze tych zdjęć tortów;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry