reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
witaj niuśka
kurcze znowu mam zaległości..oglądam i nadziwić się nie moge jakie słodkości
Hania...kurcze ale Cię matka szkoli..... :) pięknie się w nocniczek wpasowałaś pupcią :)
kurcze wszystkie dzieciaki super nie jestem wstanie wszystkich skomentować
 
Mili- super Oli!

Widzę, że masz krzesełko z Ikei. Powiedz czy jesteś z niego zadowolona?
Nie narzekam choć lepsze widziałam ale pożyczyłam je od swojej chrześniaczki.Ona w nim długo przesiadywała.Największy problem jest z wyjęciem Oliwiera z niego_Oli jest takim małym pulpecikiem i czsami się zacina:baffled:No i trzeba uważać na blat bo jak źle się go włoży o wypadek nie trudno.Latem będzie problem bo gąbka jest nawleczona w folię i lipa jest bo się przyklejać będzie-tak samo jak moja chrześniaczka.Ale cieszę się bo kujpować nie musiałam.Jak Oli wyrośnie całkowicie z niego to oddam go z powrotem-chociaż miejsca nie będzie zagracał;-)

Witam. Ja tez jestem wrzesniowka 2009 :-) mam nadzieje ze mnie nie wyrzucicie z tad?? ;-)Urodzilam 26.09 coreczke Martusie wazyla 3120 i miala 56 cm.
Witamy witamy:-)Curcia jest przesliczna:-)
 
no to jeszcze my :-) Zbliżenie na buźke :-) i zdjęcia z serii "ja chciałam tylko zadzwonić do tatusia":-D
 

Załączniki

  • niunia..jpg
    niunia..jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 57
  • niunia1..jpg
    niunia1..jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 43
  • niunia2..jpg
    niunia2..jpg
    23 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Michal tez uwielbia telefony piloty itp ... ale staram sie mu nie dawac a ile przy tym krzyku :sorry2: najbardziej mi sie podoba jak ktos dzwoni i mu sluchawke do ucha przykladam i aby czyjs glos uslyszy to taki piekny usmiech sie na buzi mu pojawia :-)
 

Załączniki

  • do wywo7..jpg
    do wywo7..jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 47
  • 101_0111..jpg
    101_0111..jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 49
  • 101_0099..jpg
    101_0099..jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 43
  • 101_0088..jpg
    101_0088..jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 42
  • k;lkl (2)..jpg
    k;lkl (2)..jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 49
  • 100_9991..jpg
    100_9991..jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 45
Do góry