reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

post_ptaszyna- piękne usg :tak: to już widać, że kawał bobasa masz w brzuszku;-)Jestem pod wrażeniem.
 
reklama
witam...

i ja dorzucam swoje zdjęcie :-) mojego/mojej Bambini. zdjęcie jest już "stare" było robione w 5t i widac tylko pęcherzyk, ale w poniedziałek mam kolejną wizytę i na pewno dorzucę nową fotę.
jest to zdjęcie zdjęcia:-) stąd "powalająca" jakość- ręce mi się trzęsły strasznie.
 

Załączniki

  • 009.jpg
    009.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 78
post_ptaszyna ja w 12 tyg będę miała usg genetyczne ... już się nie mogę doczekać aż zobaczę swoją dzidzię tak dużą jak na Twoich zdjęciach !! :-) a nic między nóżkami nie było już widać :-D?
 
Mi wybił wczoraj 12tydzień i w środę idę na drugie usg. Wszyscy mówią że już powinnam mieć przez brzuch, a będę mieć jeszcze "dowciapne". Wy dziewuszki już genetyczne macie, a ja ?? :wściekła/y: Już się nie łapię.
 
post_ptaszyna ja w 12 tyg będę miała usg genetyczne ... już się nie mogę doczekać aż zobaczę swoją dzidzię tak dużą jak na Twoich zdjęciach !! :-) a nic między nóżkami nie było już widać :-D?

no nic pewnego. Pani doktor nie miała pewności:-)

Mi wybił wczoraj 12tydzień i w środę idę na drugie usg. Wszyscy mówią że już powinnam mieć przez brzuch, a będę mieć jeszcze "dowciapne". Wy dziewuszki już genetyczne macie, a ja ?? :wściekła/y: Już się nie łapię.
To zależy też od jakosci aparatu. U mojej pani doktor miałabyś na bank przez brzuch. Mówiła mi że jak ktoś ma bardzo dużą nadwagę to wtedy robią jeszcze dowcipnie bo wtedy tłuszyk może przeszkadzać w odbiorze ale Ty to przecież jesteś przecinek:-):-):-).
Także wydaje mi się że to przez jakość sprzętu.
 
ja mam nadzieję że genetyczne w 12 tyg. będę miała przez brzuch, idzie ze mną mój mąż.... mój lekarz jest mężczyzną ... mąż na usg dowcipne raczej nie pójdzie :-)
 
ja mam nadzieję że genetyczne w 12 tyg. będę miała przez brzuch, idzie ze mną mój mąż.... mój lekarz jest mężczyzną ... mąż na usg dowcipne raczej nie pójdzie :-)

u mojego lekarza jest tak, że jeśli nawet trzeba zrobić usg "dowciapne":-) a jest z Tobą mąż, czy Partner to lekarz robi to usg, potem kobieta się ubiera, a potem Lekarz prosi "Pana Tatę" by przyszedł zobaczyć dzidzię. cofa po prostu zapis usg tłumaczy wszystko drukuje fote i już:-)

przynajmniej nas przy pierwszym usg lekarz tak " załatwił"
 
reklama
Witam,
Przesyłam Wam zdjęcie mojego małego bąbelka, które dostałam w 9 tc. Mama się śmiała, że wygląda jak mały misiek Haribo :D
Teraz jesteśmy w 11 tc i czekamy na bardziej dokładne ;))

Ps. zdjęcie trochę upaćkane żelem do USG :crazy:
picture4421.pdf
 
Do góry