reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

A to mój dzisiaj, kompletne nic, ale dopiero 8 tydzień i nie wiem jak ten brzuszek będzie rósł, bo przecież ja mam niespełna 15 lat
profilepic52539_1.gif
 
reklama
Dziewczyny,
Powiedzcie od czego zależy wielkość brzucha... kiedy zaczyna go widać itp. Ja w 10 tygodniu nie mam nic... zupełnie nic nie widać. Od czego to zależy?
 
ja osobiście widzę to po sobie i gdzieś czytałam, że zależy to od silnych mięśni brzucha, jeśli sa twarde, masz je wyćwiczone, to brzuszek pojawi sie później, bo mięśnie mocno sie trzymają, tak miałam też w 1 ciaży, wyszedł dużo później, a jak mięśnie sa słabe, rozciągnięte, to wtedy widać szybciej, np. w drugiej ciaży widać szybciej!
no i chyba jeszcze zalezy to od budowy, jedne są szczupłe i nie wiadomo gdzie to dziecko sie mieści, bo długo nic nie widać, a inne są grubsze i ledwo sie zacznie a już widać. ale to moje zdanie!

Kroptusia brzuszek piękny i ogromny!!!!dałabym Ci conajmniej 20tydz!!!
 
Ostatnia edycja:
No to ja jestem chyba zaprzeczeniem tego wszystkiego.... ani nie mam silnych mięśni brzucha który mogłyby ukrywać dzidziusia... ani też ze mnie nie jest chudzina bo troche tłuszczyku na brzuszku mam (54 kg przy 165 cm).
 
Dziewczyny,
Powiedzcie od czego zależy wielkość brzucha... kiedy zaczyna go widać itp. Ja w 10 tygodniu nie mam nic... zupełnie nic nie widać. Od czego to zależy?


to jest kwestia organizmu. Niektóre laski tak mają. Moja koleżanka w 7 miesiącu wygladała jakby sobie większy obiad zjadła i nikt jej nie wierzył że to 7 miesiąc. Urodziła przy tym dużą córę. Więc taki nasz urok po prostu.
Ja też mam już duży brzuszek ale głównie z tłuszczyku
 
To moja druga ciąża i taki brzuszek w poprzedniej miałam ok 16 tyg, więc jakiś miesiac do przodu jestem:) tu 11 tydzień, pierwsze zdjecie z rana, drugi brzusio najedzony co prawda, ale i tak jak dla mnie za duży:)

A to moj 3 tygodnie temu :))



DZIEWCZYNY WASZE BRZUSZKI SĄ REWELACYJNE, SUPER!!!!!!!!!!!


A to mój dzisiaj, kompletne nic, ale dopiero 8 tydzień i nie wiem jak ten brzuszek będzie rósł, bo przecież ja mam niespełna 15 lat
profilepic52539_1.gif

KOCHANA mojej znajomej córka też ma 15 - 16 lat i to bardzo drobna dziewczyna z niej, a brzusio pojawił jej się w 7 m-cu dopiero....
 
a oto moje małe cudo
a to drugie to wielka bomba:-(
 

Załączniki

  • S4031736.JPG
    S4031736.JPG
    57,4 KB · Wyświetleń: 99
To USG z zeszłego tygodnia... 7 tydzien i 4 dzien :-)
 

Załączniki

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 93
A to mój na dzień dzisiejszy, tj. 8t i 2 dzień (albo 5,ale to szczegół). W sumie....to wina pączków ..:-p
 

Załączniki

  • DSC00194.JPG
    DSC00194.JPG
    32 KB · Wyświetleń: 132
reklama
to ja wam wkleję moje z 12 tygodnia :-)
 

Załączniki

  • 11w5d.jpg
    11w5d.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 145
  • 11w5da.jpg
    11w5da.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 160
Do góry