reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

To moja druga ciąża i taki brzuszek w poprzedniej miałam ok 16 tyg, więc jakiś miesiac do przodu jestem:) tu 11 tydzień, pierwsze zdjecie z rana, drugi brzusio najedzony co prawda, ale i tak jak dla mnie za duży:)
 

Załączniki

  • P2115006.jpg
    P2115006.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 162
reklama
szyszunka śliczny ten brzuszek:) Taki fajny duży:-) Już się nie mogę doczekać kiedy ja będę miała taki. U mnie prawie 10 tydzień a zupełnie nic nie widać:baffled:
 
i u mnie spora cześc to pewnie tłuszczyk z poprzedniej ciaży, ale do tej pory nie był on aż taki, i ładnie udawało mi sie go "wciagać" a teraz już nie wciagnę:)
czekam na Wasze zdjecia, odwagi tłuszczyki;)
 
piękne macie maleństwa!

ja mojego nie widziałam niestety ;( był już 9 tydzien a usg pokazywalo nadal pusty pęcherzyk;( lekarz mówi że czasami tak jest, że nie widać... słychac było już maleńkie serduszko więc nie martwię się za bardzo, ale tak bardzo chciałam zobaczyć kruszynkę ;( czy którejś z was się tak zdażyło? że był usty pęcherzyk.... kolejne usg mam dośc szybko bo już za 10 dni... myślę, że właśnie przez to, że nie było nic widać ostatnio...

jak już będzie widać maleństwo to wtedy wkleję zdjęcie ;)
 
Pierwsze zdjęcie to 6-ty tydzień, a drugie 12-ty
 

Załączniki

  • DSCF0004.jpg
    DSCF0004.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 211
  • DSCF0239.jpg
    DSCF0239.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 194
reklama
Do góry