reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Dziewczyny kochane! wrocilam, alez galeria sie wzbogacila!!! piekne macie brzusie. moj teraz jest wiekszy troche;) i czarny;) faktycznie nie jest mi ciezko . przytylam 5kg. a dzidzia faktycznie gdzies mi chyba na kregoslupie siedzi;) dzis ide na usg 3d. trzymajcie kciuki! mam stresa. zobaczymy czy potwierdzi dziewuszke! jeszcze raz gratuluje dziewczyny! pieknie wygladacie !!!
 
reklama
dziewczyny macie super brzuszki:tak::tak::tak:, tak sie naogladalam ze sama zaraz poszlam po apart-ale niestety baterie padly:wściekła/y:
moze wieczorem cos pstrykne-ogolnie mam malo zdjec-bo grubas ze mnie-lubie moj brzuszek no ale niestety wszedzie przybralam -nie wiem juz nawet ile kg bo dawno sie nie wazylam, ale jak sie widze w lustrze to ladnie przytylam:tak: Po porodzie ostro sie biore za siebie:-)
 
A to ja koniec 7 mc :)
 

Załączniki

  • SUC58121.jpg
    SUC58121.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 139
  • SUC58085.jpg
    SUC58085.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 136
  • SUC58080.jpg
    SUC58080.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 139
reklama
Do góry