reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Klaudynka jak Ci się nudzi zapraszam do mnie. U mnie jest mega bałagan. Malowanie w trakcie. Ścigamy się z czasem. Uda się do porodu, nie uda.......Dzisiaj malujemy kuchnię. Zostanie jeszcze duży pokój:no:.
 
reklama
O jaka słodka dzidza..:)

A to mój Brzusio
dsc00097jg.jpg
 
Ostatnia edycja:
Fredka1 - trzymam kciuki, żeby udało się wszystko wymalować przed porodem :D A porządek rzecz nietrwała - dziś przestawialiśmy komodę z jednego pokoju do drugiego i aż strach myśleć ile bałaganu może spowodować taka jedna prozaiczna czynność ;) Na razie dosłownie toniemy w nawale różnych rzeczy powyjmowanych z szuflad - a musimy wygospodarować jeszcze minimum jedną szufladę dla Tymonka (póki co ma 3 i już się Chłopaczek nie mieści ;))
Aaa! Nie wspomniałam jeszcze, że mój Luby wyrzucił dziś stare kwiatki z balkonu i sadzi nowe, więc ziemi, listków i tego wszystkiego mamy wszędzie po sufit! :] Ale jak tu nie kochać takiego Męża? :)
 
Ostatnia edycja:
malutkie macie te brzusie:-).

a co do porządków. Właśnie zdążyłam ogarnąć większy bałagan i odpoczywam. Chciałabym, żeby mój M sadził kwiatki. On tylko lubi je wyrzucać.
 
to ja troszkę zdjęć z dnia wczorajszego :-)

KTG, spacerek po parku i odwiedziny pod strażą pożarną gdzie jest wystawka upamiętniająca ataki na WTC
na początek Gabryś i jego ukochane wozy strażackie :-)
DSC08866.JPG

DSC08867.JPG

DSC08869.JPG

DSC08873.JPG


tak sobie mama słuchała serduszka małego dowcipnisia :-)
IMG_0129.jpg

a tu już w parku.. mój mały model-przystojniak :-)
DSC08925.JPG

DSC08929.JPG

DSC08944.JPG

DSC08957.JPG

DSC08961.JPG


i mama z brzuszkiem :-)
DSC08966.JPG
 
reklama
Do góry