reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Troche mnie nie bylo,ale duzo nie ma do nadrobienia... :)

Madzienka, Igor super,swietna jesienna sesyjka,super kurteczka.
Livia Michac oczywiscie przeuroczy :) Taki chyba grzeczniutki chlopczyk co ?
MagdaCha no chlopaki rewelacja :)
Fredka Alicja to ci sie taka laseczka robi ze ho ho :)) No i jak juz pieknie sie wspina,zupelnie jak Kinia.. Tylko Kinia teraz patrzy na mnie zaraz jak wejdzie na krzeslko i mowi:ta?" ja "nie,siadaj" i ona fik i siada :)
 
reklama
Fredka- no z tym wspinaniem to masz...ja tak mam urządzone, że Zuzia nie wejdzie nigdzie, a gdzie chciałaby tam wie, że nie wolno.Raczej jest posłuszna, najwyżej wie, ze trafi na krzesełko do karmienia i skończy się wolność...

A chłopcy są świetni, a rodzeństwo MagdaCha to tak serio razem się bawi czy do fotki tylko?

Fredka-Zuzia też już chodzi od środy, a mając 8 miesięcy nie umiała się przewrócić na boki o siadaniu nie wspomnę. Też jestem dumna-jak paw!!!

A to nasz roczek, ale torty były 2 jeden w Polsce drugi tutaj i nietoperz na Halloween,zrobiony w żłobku- Zuzia taka dumna z niego i ciągle musimy podziwiać i brawo bić .No i jeszcze bukiet od chrzestnego.
 

Załączniki

  • Nietoperz na Halloween 22.10.2010.jpg
    Nietoperz na Halloween 22.10.2010.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 59
  • IMG_0580 [1600x1200].jpg
    IMG_0580 [1600x1200].jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 55
  • IMG_0589 [1600x1200].jpg
    IMG_0589 [1600x1200].jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 54
  • IMG_0849.jpg
    IMG_0849.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 53
  • Zuzia roczek 133 [1600x1200].jpg
    Zuzia roczek 133 [1600x1200].jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 58
  • Zuzia roczek 136.jpg
    Zuzia roczek 136.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 49
A chłopcy są świetni, a rodzeństwo MagdaCha to tak serio razem się bawi czy do fotki tylko?

Drodka trudno to nazwać zabawą, ale spędzają czas razem. Te klocki to narzie bawią starszego, a młody ma radochę bo może rozwalac. Na szczęscie Kamilek mu pozwala i tak buduje żeby Igoś mógł zaraz zburzyc. Mogę taż bardzo na niego liczyc gdy potrzebuję np. cos zrobić w kuchni itp.... Kochają się bardzo.
A nietoperz super. My tez bijemy brawo!!! :):-D A Zuzia sliczna jest.
 
reklama
Do góry