reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

reklama
Elżbietko mam nadzieje ze niebawem bedziemy Twoj podziwiac :)

Aga dokladnie tak jak piszesz, wieczorem bebzonik robi sie jeszcze wiekszy ;) hihi

Paulinka pokazuj Nam ty szybko swoj brzuszek ... napewno widac i to sporo juz :p mnie sie tez caly czas wydawalo ze malo widac ;D

Zreszta teraz wydaje mi sie ze z dnia na dzien coraz wiekszy ;D
 
Dzieki ;D !! Tylko niewiem ile z tego to dzidzia a ile sniadanko :laugh:
Wasze tez sa spore ;D ciekawe jak to bedzie w pazdzierniku :laugh:
 
Witam, rodze w maju, nakupowałam za dużo ciuszków, a bardzo duuuzo też dostałam. Ubranka sa używane (po jednym dziecku-mojej siostry) a są również nowe z metkami.
Zainteresowane dziewczyny wyślijcie swój mail na aroter@o2.pl a ja odeśle zdjęcia z cenami :)
pozdrawiam
 
Kallusia wspanialy brzusio, ja mam nadal bardzo miekki moj brzuszek, polozna mowila dokladnie jak ja, dziecko musi przepchnac sie przez falde tluszczyku to sie zobaczy wtedy okraglosc ;) I u nie ktorych kobie widac brzusio dopiero po 3 miasiacach, wiec ja jeszcze poczekam z wklejaniem sie tutaj.
 
reklama
Do góry