reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcie usg

Dołączył(a)
6 Październik 2020
Postów
1
Witam. Dziewczyny byłamu lekarza, jestem teraz w 8 tygodniu ciąży. Dopiero w domu przyjrzałam się zdjęciu usg i zauważyłam kropkę obok zarodka. Czy to możliwe że jest to ciąża bliźniacza jednokosmowkowa? Czy macie może swoje zdjęcia z ciąży blizniaczej dla porownania?
 

Załączniki

  • IMG_20201006_141545.jpg
    IMG_20201006_141545.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 415
reklama
Witam. Dziewczyny byłamu lekarza, jestem teraz w 8 tygodniu ciąży. Dopiero w domu przyjrzałam się zdjęciu usg i zauważyłam kropkę obok zarodka. Czy to możliwe że jest to ciąża bliźniacza jednokosmowkowa? Czy macie może swoje zdjęcia z ciąży blizniaczej dla porownania?

To raczej wygląda na pęcherzyk żółtkowy :)
 
hej Dziewczyny.Mam pytanie, ostatnio byłam na wizycie u mojego lekarza który potwierdził na usg dwa pęcherzyki ( jeden większy a drugi mniejszy) powiedział że wygląda mu to na ciąże bliźniaczą ale te nie wyklucza małego krwiaka.Czy ktoś miał podobną sytuację a potem okazało się że biją dwa serduszka? wizytę mam dopiero za 10 dni a już warjuje.
 
hej Dziewczyny.Mam pytanie, ostatnio byłam na wizycie u mojego lekarza który potwierdził na usg dwa pęcherzyki ( jeden większy a drugi mniejszy) powiedział że wygląda mu to na ciąże bliźniaczą ale te nie wyklucza małego krwiaka.Czy ktoś miał podobną sytuację a potem okazało się że biją dwa serduszka? wizytę mam dopiero za 10 dni a już warjuje.
A możesz wstawić to zdjęcie?
 
nie mam zdjęcia przy sobie bo jestem w pracy ale te zdjęcie jest bardzo podobne z tym że jeden pęcherzyk jest mniejszy.
 

Załączniki

  • oo.jpg
    oo.jpg
    7,5 KB · Wyświetleń: 683
Ojej trudno powiedzieć tym bardziej ze to nie Twoje zdjęcie. Ja na 1 usg też miałam jeden pęcherzyk większy drugi wydawał się mniejszy. Wydawał się bo na kolejnej wizycie gin je zmierzył i były podobne tyle że różnie ułożone. Miałam wtedy lekkie plamienia gin powiedział mi ze z ciąża mi blizniaczy mi to różnie ze większość jest taka na początku itd. W zasadzie przez pierwsze tyg myślałam że się wchłonie bo tak mnie w zasadzie nastawił...dlatego wiem ze to bardzo trudno ale musisz poczekać bo naprawdę są różne historie i jak maja być dwa serduszka to będą. Nie wiem jak wolisz wiec oby Ci wyszło tak jak chcesz😉
 
Cześć dziewczyny.Byłam u lekarza który potwierdził mi ciąże bliźniaczą.. powiem Wam że liczyłam na jedno i jestem totalnie rozbita.. jestem szczęśliwa i wiem cieszę się ale chyba jeszcze nie tak jak powinnam...
Czy macie jakąs złotą radę ale kilka słów wsparcia jak wy zapoznałyście się z tematem ciąży mnogiej ??
 
reklama
Cześć dziewczyny.Byłam u lekarza który potwierdził mi ciąże bliźniaczą.. powiem Wam że liczyłam na jedno i jestem totalnie rozbita.. jestem szczęśliwa i wiem cieszę się ale chyba jeszcze nie tak jak powinnam...
Czy macie jakąs złotą radę ale kilka słów wsparcia jak wy zapoznałyście się z tematem ciąży mnogiej ??
Ja tydzień ryczałam po tej wiadomości. Potem oswoiłam się z tą myślą a jak już byli na świecie to nie wyobrażałam sobie aby mogło być jedno...
Masz 9 miesięcy aby oswoić się z tą myślą
 
Do góry