reklama

Zdrada

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez marul, 25 Czerwiec 2006.

?

Zdradziłam/Zdradziłem

1. TAK

22,8%
  2. NIE

77,2%
  1. marul

marul Gość

Mało gorąco na tym forum, mimo gorącego lata za oknami.
    Odpowiedzi jak najbardziej anonimowe, ale jak ktoś chce się szerzej na ten temat wypowiedzieć szerzej, to proszę badzo.

2. PaulinaAnna

PaulinaAnna Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Niezly temat napoczeles  ;)

Ja sie przyznam ze zdradzilam raz w zyciu. Byl to moj ostatni chlopak i zdradzilam go z obecnym, z ktorym jak do tej pory jestem, z ktorym oczekujemy dziecka i planujemy wspolna przyszlosc. I nie czuje sie winna tego co zrobilam. Jestem bardzo szczesliwa ze zycie dalo mi to co mam teraz  ;D

3. reklama
  4. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Nie zdradziłam. Jak kocham to nie zdradzam ;), a kocham.

pozdrawiam
    nikita

5. marul

marul Gość

szczerze powiedziawszy jestem trochę przerazony statystyką
    był moment, że odpowiedzi tak przeważały

6. PaulinaAnna

Widac osoby wola sie wypowiadac tylko statystycznie niz udzielic glosu ::)

7. kangurki

kangurki Fan(ka)

eh myślę że jednak wielu z nas zdarzyła nam się zdrada...

ja zdradziłam mojego chłopaka, z którym mieszkałam, z moim obecnym mężem:)a mój mąż zdradził wtedy swoją dziewczynę:)i bardzo się z tego cieszę:)))

8. kangurki

kangurki Fan(ka)

marul, a ty jako założyciel wątku...wypowiedz się :D

9. marul

marul Gość

ja się wypowiedziałem na samym początku głosując

tak się zastanawiam, czy nie boicie się że skoro ktoś raz zdradził, to i w przyszłości to się może mu zdarzyć? ryzykowane jest budowanie nowego od zdrady

10. reklama
  11. PaulinaAnna

Trzeba spojrzec czym byl ten poprzedni zwiazek. Ja bylam z chlopakiem doslownie kilka tygodni, on stwierdzil ze mnie kocha od pierwszego spojrzenia i ze juz mnie nie pusci z raczek. Ja natomiast mowilam otwarcie ze traktuje go bardziej jako kolege niz chlopaka, i nic miedzy nami nie bylo z bliskosci. Po tych kilku tygodniach wyjechalam do pracy za granice, gdzie spotkalam po roku przerwy osobe o ktorej 24/7 myslalam od poprzednich wakacji i jak sie okazalo i on o mnie. Nie czuje sie winna ze zdradzilam tego co pozostal w Polsce gdyz nigdy nic mu nie obiecywalam, szkoda ze jedynie chlopak myslal inaczej.
    I tak jak kangurki jestem szczesliwa z sytuacji. Nie sadze aby popelina ten wyczyn raz jeszcze. Gdyz roznica polega na uczuciu - wtedy go nie bylo a teraz jest ;)

12. Agawa

Agawa Fanka BB :)

marul,
    Co rozumiesz poprzez słowo "zdrada"? Czy chodzi ci li i jedynie o kontakt fizyczny czy może o romans lub inne nielojalne zachowanie wobec partnera?

Poleć forum