reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrada

Zdradziłam/Zdradziłem


  • Wszystkich głosujących
    394
reklama
CZY JA JESTEM NIENORMALNA........
MOJ MĄŻ DUUUUZO PARCUJE OD ZAWSZE NIE MIAŁ DUZO CZAASU DLA NAS ALE OD JAKIEGOŚ CZASU SIĘ JESZCZE POGORSZYŁO
NIE WRACAŁ DO DOMU AN CCZAS CIĄGLE BYŁ ZMĘCZONY ALBO ZŁY ITP
AZ DORWAŁAM RACHUNECZE ZA TELEFON I ........... ZAMUROWAŁ MNIE DZIWNY NUMER 512.... RÓZNE GODZINY DŁUGIE ROZMOWY SMS... NIE WYTRZYMAŁAM POPROSIŁAM O WYJJAŚNIENIE

ODP. KOLEZANKA Z PRACY Z KTÓRĄ ROZMAWIAŁ BO BYŁO MU ŹLE I ZE TO NIE TAK JAK JA MYSLE....

CZY TO NORMALNE??? DLACZEGO NIE CHCE MI TEGO WYJAŚNIĆ??? HMMMMMMMM
MOZE JA JESTEM NIENORMALNA ALE KIEDYŚ BYŁO INACZEJ
 
myszorka ja myslę, że musisz szczrze porozmawiać z mężem ale nie tonem "Żądam wyjaśnień" bo taka rozmowa nic nie da. Tylko spokojnie ;)

Co do zdrady - nie zdradziłam nigdy. Przed mężem miałam jednego takiego poważnego partnera ale się rozeszliśmy - on poznał jakąś dziewczynę i był szczery w stosunku do mnie :). Po tym rozstaniu było mi smutno aczkolwiek wiedziałam, że w tamtym związku coś się "wypaliło". No i poznałam I. - kocham i nie zamierzam zdradzać! ;D

Pozdrawiam
 
Powiem tylko tak. Mój pierwszy mąż obiecywał mi że nigdy mnie nie zdradzi - zdradził
Przysięgał że będzie dla mnie dobry - nie był
Teraz znów wyszłam za mąż i oczekuję od mego męża szczerości - resztę jestem w stanie wytrzymać.
 
kurcze ale znalazłam wątek
czasem o tym mysle tzn nie zeby zdradzic tylko czy ja nie jestem zdradzana
wierze w to ze moj maz tego nie zrobil ale strasznie mnie wnerwia bo chce być baaaardzo miły dla moich i swoich koleżanek a ja wiem jak kobieta potrafi takie coś wykorzystac
moze niepotrzebnie sie zadreczam ale mysle o tym i juz

a jesli juz to chcialabym zeby sie przyznal wiem ze to malo prawdopodobne ale wolałabym wiedziec niz zyc w słodkiej nieświadomości
 
w sumie moze i masz raxje czasem czuje sie winna ze go tak oceniam w koncu nie mam zadnych powodow zeby mu nie ufac
no poza tymi jego uprzejmosciami ale pomińmy ::)
 
To kwestia indywidualna. Nawet definicja zdrady, jak widzimy, nie jest jasna. Ja jestem wierna jak pies i mam wrażenie, że mój mąż również. Bo po prostu czujemy do siebie miłość. Dla mnie zdrada to nie tylko bliskość fizyczna, ale duchowa i emocjonalna też. Nie zniosłabym tego, gdyby mój mąż miał "najlepszą przyjaciółkę"!
Ale są ludzie, którzy nie czują się zranieni tym, że ich partner/mąż/żona prześpi się z kimś innym, nie traktują tego jako formy odrzucenia. Mam taki przykład w rodzinie. Ona odkryła, że On spotyka się z Tą Trzecią. Zaprosiła więc Tą Trzecią na drinka i poszli do łóżka we trójkę!
 
reklama
avocado2 pisze:
Mam taki przykład w rodzinie. Ona odkryła, że On spotyka się z Tą Trzecią. Zaprosiła więc Tą Trzecią na drinka i poszli do łóżka we trójkę!
Dobre! Ciekawe kto podawał rano śniadanie do łózka i ciekawe czy facet zgodziłby się na drugiego faceta w łóżku.
 
Do góry