reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

reklama
Ja przed ciążą hulałam .Mąż mi kupił hula hop takie wielkie z wypustkami. I kręciłam sobie. I ładnie spadało. Ale w ciąży kręcić nie można. W sumie ja mam nie ćwiczyć. Póki co i tak sporo jem.Więcej niż wcześniej ale staram się zdrowo. Może nie idealnie mi to wychodzi i nie chodzi o słodycze. Ale o obiady. Ostatnio jadłam przez kilka dni chleb pieczony taki z otrębami i dynią mniam mniam babcia piekła. Niestety już nie ma go :(
Swoją drogą ale takie zdrowe jedzenie jest drogie, nie mówie o warzywach czy owocach ale taki prawdziwy chleb itp to drożyzna
 
Ja jestem od soboty w szpitalu i bardzo sie ciesze,że się zdecydowałam bo nie wiem czy byłabym jeszcze w ciąży:( Zaczęło się od bladoróżowego plamienia,które początkowo zlekceważyłam no bo przeciesz zdarza sie... a już po paru godzinach krwawienie i szybko szpital. Na pierwszym usg lekarz stwierdzil ze mu bardzo przykro,ale nie widzi serduszka...nie musze wam pisac co poczulam:( Cale szczescie lekarz zdecydowal sie na drugie usg i dojrzal bijace serce,a czemu mial taki problem...bo w macicy mialam krwiaka 4cm na 2,5cm! Nie wiadomo skad i dlaczego_Ogolnie od soboty leze plackiem, dostaje leki i dzieki bogu krwawienia juz od wczoraj nie ma. Czekam jeszcze tylko na usg jutro rano czy z maluszkiem wszystko dobrze(innej opcji nie dopuszczam do mysli) i do domu.Takze dziewczyny, na moje lepiej byc ostrozniejszym i jechac do szpitala-najwyzej zbadaja was i wypuszcza do domu.Wiadomo rozne sa historie i rozne przyczyny plamien ale ja napewno bede dmuchac na zimne...
 
Dzis wyczytalam, ze w naszej tkance tluszczowej gromadzi sie wiele toksyn, ktore sa uwolnione jak sie chudnie, no i dzidzius raczej na tym nie skorzysta....:no:
Wiec trzeba uwazac na to co sie je i ile sie spaceruje :-)
 
Huuuura, dzisiaj w nocy praktycznie nie spałam tak się denerwowałam przed tym usg...całe szczęście już jesteśmy w domku i mam nadzieję,że kolejna wizyta w szpitalu będzie dopiero przy porodzie;)
 
reklama
Do góry