reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

reklama
Ja już też jestem ładnie na minusie, tydzień temu miałam -3kg a teraz już będzie więcej bo wymiotuje cały czas.
Podejrzewam, że lekarz nie zaleci odchudzania się w ciąży a zdrowie odżywianie powinno być standardem w ciąży
 
Ładniutka ;))

Myślę, że można ją połączyć z "normalnymi" ciuchami , np. cały szary zestaw lub z dodatkami czarnymi. Spodnie, sweterek i kozaki . Jakaś nutka elegancji w stroju musi być , bo torebeczka bardzo kobieca.
 
aaaczarna, ja mysle o tym samym. W pierwszej ciazy przytylam 30 kg mialam straszny apetyt, i tak samo jest teraz! jak czegos nie zjem, to zaraz mam nudnosci wiec juz przytylam 2 kg!
Mam zamiar wiecej cwiczyc, ale jak na razie to kreci mi sie w glowie na kazdych zajeciach wiec zrezygnowalam...., ale mam zamiar uprawiac dlugie zywe spacery. Na razie to codzienny spacer to tylko 20 min, do do pracy biore samochod, ale w weekendy taka godzinka nic mi nie zaszkodzi, wrecz przeciwinie. Przy spacerze spala sie tyle samo kalorii, co przy bieganiu... Choc dobrze i biegac, bo to dobre na serce i kondycje!
No i mam dvd "pilates dla kobiet w ciazy", wiec w weekend wyprobuje!!!
 
bejbiszon, jak dla mnie to ona cudo! Typowo klasyczne rzeczy chyba, a szarość do chyba każdego koloru pasuje :-) np jeansy i koszula, albo jakiś prosty sweterek. :-)
 
annagro to super że ktoś się znalazł. Ja jednak po dzisiejsze wizycie dowiedziałam się że zle licze i jestem niby w 8 tygodniu i 1 dniu. Ah ta Ciążą. Co do wymiotów to nie mam już. Wcześniej były i były nudności a teraz nie ma po nich ani śladu . Ale spacery i jakieś ćwiczenia u mnie odpadają. Musze się skupić na jedzonku bo tylko na tym obecnie moge. 30 kg to strasznie dużo. Ja gdybym tyle ważyła to rodziła bym ważąc 100 kg :0
 
reklama
No i tyle wazylam aaaczarna! Fajnie nie bylo.... :-)
I teraz pewnie tak samo skoncze jak sie za siebie nie wezme!

Przed zajsciem w ciaze cwiczylam 4 razy w tygodniu, a teraz od 2 miesiecy nie mialam na nic sil!
A powinno byc odwrotnie :eek:
 
Do góry