reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

Ja pojechałam do szpitala chociaż daleko mi było do chluśnięcia. Lekko leciało mniej niż Może troche jak okres. Ale ja zawsze miałam słaby . A tu bardziej brązowe i bez skrzepów. Ale na twoim miejscu bym jechala do szpitala. Napisz po co i jak
 
reklama
czesc Dziewczyny,
u mnie zle wiesci, macica pusta choc testy pozytywne i diagnoza - ciaza o niewiadomej lokalizacji. Ryzyko ciazy poza macicznej wykluczone przez bardzo niska juz bete... Teraz to juz tylko czekam na wieksze krwawienie i bedzie po wszystkim widocznie tak mialo byc i dzidzius nie zagniezdzil sie tam gdzie powinien albo cos bylo z nim nie tak. Czasami natura wie co robi wiec musze sie poddac jej wyrokom... Ciezko mi ale dam rade... mam cudownego meza i rodzine. Na pewno uda sie nastepnym razem. Trzymam kciuki za Was i Wasze fasolki. Bede do Was zagladac jak pozbieram sie do kupy. Caluje ola
 
Aleksiel bardzo mi przykro:-:)-:)-:)-:)-:)-( strasznie to smutne .
trzymaj się dzielnie. Najwazniejsze ze masz teraz wsparcie:tak:
Dużo sił dla Ciebie bo to teraz Ci potrzebne


Buziaki kochana
 
Dziewczyny :)

Postanowiłam otworzyć nowy wątek, bo nie ukrywam, że potrzebuję Waszej rady, a nie chcę zaśmiecać głównego. Poza tym wielki brzuch i spuchnięte nogi :-) nie usprawiedliwiają nas, by wyglądać jak w worku pokutnym :-)


Przechodząc do meritum sprawy: dostałam od męża taką torebkę i nie bardzo wiem jak ją zestawić - tak bardziej na codzień..
Mam wizję małej czarnej, szpilek i jakiś dodatków, ale w ten sposób ubieram się raz na jakiś czas- czy jest szansa żeby ją bardziej oswoić????

8225deec55d411bf33aa54a524d6529c.jpg
 
Tak wiem wiem zaraz będziecie chciały na mnie krzyczeć.:-) Ale to nie do końca jest tak i najpierw przeczytajcie. Ja nie mam nadwagi ale zbędnych jakiś 10 kg. Chciałam zrzucić przed ciążą ale szybko w nią zaszłam i zdążyłam schudnąć 1.5 kg:-D a już przybrałam 2 kg a jestem w 7 tygodniu i 1 dzień.
Ja nie mogę ćwiczyć bo miałam plenienie, biorę luteinę i raczej powinnam dużo odpoczywać. Hm no miło ale prawda jest taka że za 7 miesięcy nie chce warzyć 30 kg więcej.
I tak sobie myślę czytałam że w ciąży nie trzeba jeść za dwóch w 1 trymestrze nawet nie powinno się jeść więcej kalorii. Jedynie trzeba dbać by jedzenie było zdrowe. Więc jeśli zmienię swoje nawyki i nie będe sie obżerać czym popadnie zaś jeść głownie owoce i warzywa. Mięsko rybka na obiad. To chyba nie będzie zle. Przecież dziecko nie czerpie nic z jedzenia typu popcorn czy bardziej kalorycznych potraw.
Czytałam też o kobietach które sporo schudły w trakcie ciąży ale dziecko było zdrowe.
Co myślicie o ciąży ze zdrowym jedzeniem, patrzenie już na to jak będziemy wyglądać po ciąży. To jest przecież i zdrowe dla nas i dla dziecka.
Gdyby się znalazły chętne osoby do wspierania się, wymieniania przepisami jakiś potraw nie dietetycznych tylko zdrowych. Do podgryzania zamiast chipsów, popcornu , lodów itp marchewek. Po prostu zdrowe jedzenie dobre dla nas i dla dzidziusia.
Co o tym myślicie?
http://zdrowie.dziennik.pl/diety/ar...k-dieta-odchudzajaca-w-ciazy-nie-szkodzi.html
a tu artykuł potwierdzający że to co pisze nie jest jednak takie głupie :d
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochana, niestety nie przydam Ci się w tym wątku. Chudnę tak po prostu... mdłości itp. już pozbawiły mnie 2kg, a duża nie jestem więc mam raczej zmartwienie w drugą stronę.
ALE MOCNO TRZYMAM KCIUKI. Wszystko co zrobisz mądrze, z głową, w porozumieniu z lekarzem będzie OK.
 
Do góry