reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda w ciąży

z zabiegami na twarz też podobno trzeba uważać..bo o wiele więcej rzeczy może uczulić. Ale chyba ta Mikro- to taki zwykły peeling, więc nie powinnam wyglądać jak troll:-p
 
reklama
Dzisiaj mój mąż mnie zaskoczył bo poinformował mnie, że nie życzy sobie żebym farbowała włosy :-p Stwierdził, że moje odrosty są prawie w naturalnym kolorze i mają sobie dalej spokojnie rosnąć hehe Nawet powiedział, że przez 10lat nie pozwoli mi ściąć włosów.
Moje włosy są bardzo słabe i muszę je ścinać bo jak są długie to bardzo mi wypadają. A Tomek zupełnie na lajcie : "Oj, jak będziesz łysieć to ci perukę kupimy" - myślałam, że mu do dupy nakopię!
 
Martoocha, mikrodermabrazja, jesli nie masz jakos bardzo wrazliwej skory, pewnie ci nie zaszkodzi. Tylko zastanow sie, czy warto... Ja bylam na serii mikro, tylko jeszcze wtedy nie wiedzialam, ze moje problemy mialy podloze hormonalne. Po kazdym zabiegu wracalam za tak samo zanieczyszczona cera, jak wczesniej. W ciazy problemy sa spowodowane wlasnie hormonami, wiec sama mikro wedlug mnie za wiele nie da, jesli w ogole cokolwiek:no:
 
Nie wiem czy był już poruszany ten temat, ale jakoś nie pamiętam...
Dziewczyny czy usuwałyście w ciąży kamień nazębny albo macie w planach? Zapisałam się, będę wtedy juz w II trymestrze (13tc). Stomatolog mówiła, ze można. A teraz czytam net i widzę, ze zdania są podzielone...
 
Pisalam juz na watku glownym, ale napisze tez tu, ze nie ma przeciwskazan do usuwania kamienia. Mialam wizyte w 6 tygodniu ciazy. Nie bolalo. Dziasla troszke krwawily, ale w ciazy moga i jest to normalne.
 
co do kamienia - jestem na bieżąco :p byłam 22-go na wizycie u dentysty - miałam od dawna umówione usuwanie kamienia usiadłam na fotel powiedziałam, że jestem w ciąży i mi podziękowal za wizytę - nawet się nie pytał który tydzień / miesiąc - powiedział, że w ciąży nie usuwa kamienia i mam przyjść po porodzie ... :/ więc zdania są podzielone - też czytałam że można i poszłam - szkoda tylko mojego czasu :)
 
reklama
Ciekawe dlaczego???

Z kolei jak czytałam w internecie i moim przewodniku ciążowym ;) wizyty u stomatologa w stanie błogosławionym nie są zabronione. Można zęby leczyć, nawet kanałowo. Trzeba tylko uważać podczas RTG - wymagać dodatkowej ołowianej ochrony na brzuch, aby ochronić maluszka przed promieniowaniem.
 
Do góry