reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda

reklama
U mnie podobnie z brodawkami - powiększone owszem, ale w dotyku takie jak przed ciążą.
Co do "temperatury" piersi, to ja też miewam takie uczucie gorąca. Ale myślę, że to hormonki i że wszystko w normie. A jeśli chodzi o rozmiar piersi... Ach, gdyby chciały takie zostać na zawsze...
 
U mnie piersi wieksze, juz od dawna nie bola, brodawki tez sie powiekszyly ale sa strasznie wrazliwe. Do rozstepow uzywam kremu MUSTELA, do biustu zel AA Ja i mama i do nog Perfecta mama krem na opuchniete i zmeczone nogi, do intymnej tez mam plyn dla ciezarnych chyba z AA. Oliwke w zelu tez uzywam ladnie pachnie i dobrze natluszcza
 
Ja po prostu mam oliwke w żelu i naprawdę polecam....Tak jak swędziała mnie skóra...tak teraz jest rewelacyjnie....a co do takich pytan ....z innej beczki...to czy wasze piersi też sa cały czas takie gorące- ciepłe czy to ze mną jest coś nie tak....w żadnej książce o ciąży nie spotkałam sie z niczym o tym....a mnie to troszke niepokoi...się śmieje z misiem,ze jak tak dalej pojdzie to będę karmiła śmietaną.....:sorry2:
Ja tez mam takie gorące piersi w pierwszej ciazy tez tak miałam mój M pyta się czy czasem nie mam gorączki, to na pewno normalne zresztą nigdy mi to nie przeszkadzało wiec się nie zastanawiałam nad tym.
A jak zdejmę biustonosz przed spaniem to aż bolą bo takie cierzkie i wielgaśne.
 
Moje brodawki są tej samej wielkości, ale tak jak pisze Marzycielka, są tak jakby zbite bardzo i ściągnięte, u mnie to normalne, taka ich uroda, że zawsze sterczą jak guziki od radia, na baczność, tak samo było w poprzedniej ciąży i podczas karmienia. W szpitalu się położne nie mogły nadziwić co za guziki mam hehehe i nigdy nie miałam żadnego problemu z karmieniem, w cyckach miałam odżywkę dla kulturystów hihihi, a rozmiar... cóż niewielkie B - a moja córka wyglądała jak mały Pudzian. Jestem żyjącym dowodem na to, że rozmiar o niczym nie świadczy, hihi.

Na rozstępy używam jakiejś oliwki z Mothercare "Oil" jest super. Po poprzedniej ciąży został mi jeden rozstęp nad pępkiem, olałam go, a od tej oliwki już mi prawie zniknął, a naprawdę był widoczny i głęboki.
 
co do brodawek to zrobily sie takie wielkie i sutkimi stercza ;-)
Misiówka (nie moge sie przyzwyczaic, zawsze najpierw napisze Ziemzia) Pamietam Misie pudziana, miejscami nawet mojego klopsa przebijała ;-)
Co do rozstepow to mam spadek po poprzedniej ciazy zwlaszcza na tylku wielkie bruzdy, na brzuchu tylko kilka leciutkich bardzo nisko (majtki zakrywaja) choc teraz jak mi rosnie brzuch to jakos sie podwyzszylo. I jeden nad pepkiem rozstep ale to od kolczyka, mialam kiedys i w ciazy ta mini blizna sie "rozlala" i został mi taki rozstep po tym.
 
Apropo piersi to oje są mega duże i rzeczywiscie sa gorące, moze nie parzą:-) ale są cieplutkie.
Przeciw rozstepom używam Oliwkę Bambino na noc, a na dzień Gerber przeciw rozstępom.
Zastanawiam się czy kupic coś innego specjalnie do piersi????
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy Wy też macie takie ciągnięcia w brzuchu??? Nie wiem czy to to co myślę,ale może to te wiązadła podtrzymujące macicę się tak naciągają???
Dziś wyjątkowo mnie boli....szczególnie jak np.długo siedzę przy kompie i chce nagle wstać to tak boli,że się wyprostować nie mogę...ale jak trochę rozchodzę to przestaje...
 
Do góry