reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda

reklama
Dzięki za wątek:-) To zaczynam: do higieny intymnej LACTACYD, przeciw rozstępom FISSAN. Myslę, że o suteczności kremów na rozstępy nie ma co za dużodebatować bo to sprawa indywidualna (każda skóra ma inne potrzeby), a żeby wypróbować wszystkie na rynku potrzebaby jakieś 7 ciąż:-D
 
Zgadzam się...każdemu co innego służy...ja używam chicco ale to faktycznie indywidualna sprawa....:-)
 
Ja po prostu mam oliwke w żelu i naprawdę polecam....Tak jak swędziała mnie skóra...tak teraz jest rewelacyjnie....a co do takich pytan ....z innej beczki...to czy wasze piersi też sa cały czas takie gorące- ciepłe czy to ze mną jest coś nie tak....w żadnej książce o ciąży nie spotkałam sie z niczym o tym....a mnie to troszke niepokoi...się śmieje z misiem,ze jak tak dalej pojdzie to będę karmiła śmietaną.....:sorry2:
 
Ja używam kremu Mustela i musze powiedzieć ze jestem z niego bardzo zadowolona, mam też Cocoa Butter dla ciężarnych ale gorzej się wchłania.
 
U mnie z piersiami ok...są w normalnej temperaturze...zresztą w czwartek ginek mi je zbadał i nawet powiedział,że mam bardzo dobrze wykształcone sutki do karmienia hehe:)
kana161 ale jeśli Cie to niepokoi to może przedzwoń poprostu do swojego gina i zapytaj:)
 
Mylsę ,że w pponiedziałek zadzwonie....ja wsumie mam je takie ciepłe już od dobrego miesiąca....ostatnio mnie to jakos tak zaciekawiło i zaniepokoiło przy okazji.....
 
Ja po prostu mam oliwke w żelu i naprawdę polecam....Tak jak swędziała mnie skóra...tak teraz jest rewelacyjnie....a co do takich pytan ....z innej beczki...to czy wasze piersi też sa cały czas takie gorące- ciepłe czy to ze mną jest coś nie tak....w żadnej książce o ciąży nie spotkałam sie z niczym o tym....a mnie to troszke niepokoi...się śmieje z misiem,ze jak tak dalej pojdzie to będę karmiła śmietaną.....:sorry2:

Zgłoś to lekarzowi bo to raczej nie jest normalne:sorry: Może jakieś zapalenie się zrobiło??

A ja mam inne pytanie; teraz mamy mega piersi i mega brodawki ale czy Wasze brodawki w dodytku są takie grube??
 
reklama
Do góry