reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda

a ja sobie wlasnie zamowilam krem musteli 9 miesiecy i do nog i do piersi :-) zobaczymy jak sie sprawdzi bo do tej pory stosowalam oliwke weledy dlla kobiet w ciazy, ale wlasnie mi sie dzis skonczyla :-(
 
reklama
Agatkas ja tez nie jestem zadowolona z rozmiaru moich piersi. Dokladnie tak jak Ty przed ciążą miałam C, a teraz to już nieporozumienie WIELKIE D.Do tego zrobiły się ciężkie.
 
Agatkas i Agawar....ja też nie jestem od końca zadowolona z tym moich piersi....równeiż mialam no takie normalne C i bardzo mi to odpowiadało....teraz to nie wiem co to już jest,ale jest wielkie i ciężkie....i ciesze się ,ze kiedyś zniknie hahaha:-D
 
Jak poszłam kupic stanik i mowie, ze wolalabym miec male to facia w sklepie bardzo się zdziwiła.Trudno, czuję się jak krowa:(
 
Ja na rozstępy mam jakieś cóś Gerbera a poza tym normalna oliwka.

Co do biustu to ja miałam zawsze malutki a teraz to mam takie spore B więc się baaardzo cieszę :-D

Yoka mnie najbardziej "ciągnie" w brzuszku zaraz po wstaniu albo przy kichaniu.
 
Dziewczyny ja zazdroszczę wszystkim które są aktualnie zadowolone z biustu. Moje piersi są ogromne i pewnie będą jeszcze większe.
Zawsze byłam cycata, a teraz to już chyba Pamelę Andreson prześcignęłam :eek:
 
reklama
Ja na rozstępy używam kremy Musteli, do biustu i do ciała na przemian z oliwką w żelu.
Co do biustu, to u mnie też masakra, zawsze miałam C lub D a teraz to ogłupieć można, nawet mąż mi powiedział, że jak na mnie patrzy to widzi trzy głowy :szok: Ale oczywiście jemu to nie przeszkadza:-)
 
Do góry