reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda

Agatkas no i niby dalej C,a biust na pewno dużo Ci się powiększył.Tyle,że razem z obwodem.A zmierz się pod biustem i w biuście to Ci powiem czy dobrze wybierasz;-)
 
reklama
Agatkas no to 90 C jak nic:tak: Ale po zdjęciu nie powiedziałabym,że masz tyle w obwodzie.
 
Yoka wychodzi na to,że 90 B.Ale Wy na prawdę macie po 90?Po zdjęciach w życiu bym nie powiedziała:szok: A Yoka Tobie jak się zmienił obwód w czasie ciąży?
 
ANIA wiesz co...mi jest ciężko powiedzieć bo ja nie pamiętam kiedy się ostatnio mierzyłam..hehe..właśnie przez to że każda firma ma inną rozmiarówkę to mierzyłam na zasadzie prób i błędów aż trafiłam na taki w którym było mi wygodnie...
Teraz zmierzyłam się jeszcze raz i dziś pod biustem mam 88 ...:-)
 
reklama
Yoka to możesz mierzyć 85 C albo 90 B.Teraz po prostu powinnaś nie mieć zbyt ciasno:tak:

Dagulla 80 C:-)
 
Do góry