reklama

Diety i dietki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2008' rozpoczęty przez Zapominajka, 29 Czerwiec 2012.

1. Zapominajka

Zapominajka dwa kawałki nieba mam

Jak w tytule:tak:

2. tygrysek82

tygrysek82 Fanka BB :)

znow grupowe odchudzanie??:)
    chwale sie ze po ok1,5 tygodnia diety i cwiczen jest mnie mniej o 2 kg:):cool2:

3. reklama
  4. olenka123

olenka123 Zaangażowana w BB

Chętnie się przyłącze :-)
    Zapominajka ja też mam Igorka :-D

Ostatnia edycja: 29 Czerwiec 2012
  5. Zapominajka

Ja niestety tylko tyję ;/

6. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

a moze macie jakas rade jak schudnac po porodzie? u mnie juz prawie minęły 3 mies a ja mam 15 kg na plusie i waga nie spada:-( brzuch mam jak w 7 mies ciazy:-(

7. Zapominajka

9 miesięcy się tyło, to i 9 chudnie. Daj sobie czas!

8. renia200

renia200 mama Victorki :)

czekam na fajne diety lub fajne dietetyczne przepisy ? macie jakieś mamuśki?

9. pyciolek87

pyciolek87 Mama Alexa:*

Ile czasu CI to zajęło ? Waga się trzyma? teraz tez tak jesz ?

10. reklama
  11. kokusia31

kokusia31 mamusia dwóch łobuzic

Zaczęłam z początkiem maja:-) Ale to nie było tak że cały czas ścisła dietka bo po drodze trafiały się jakieś imprezy, wesela i wtedy jadłam jak najbardziej po ludzku bo po co się każdemu z osobna tłumaczyć. U mnie największy problem był ze słodyczami więc na początku wspomagałam się chromem, potem już doszłam do tego że zamiast czekolady wolałam arbuza.
    Z ruchem to znowu tak że nie jakieś tam wymyślne ćwiczenia bo do tego nigdy nie miałam cierpliwości:zawstydzona/y: zwyczajnie wstawałam rano włączałam muzykę i tańczyłam, kondycja mi się nieźle poprawiła dzięki temu:tak: Do tego codzienne masaże brzucha sprzęciochem no i od kilku dobrych miesięcy nie rozstaję się z gorsetem żeby mi potem skóra nie wisiała:-)

Ogólnie rzecz biorąc waga mi się trzymała przez długi czas. Teraz przez to siedzenie z małą w domu sobie trochę pofolgowałam i zaczęły się jakieś bułeczki, ciasteczka i już czuję po sobie że zaczyna iść w złym kierunku.
    Dlatego od dziś znowu reżim:tak::tak::tak:

12. pyciolek87

pyciolek87 Mama Alexa:*

dawaj jakoś fotę z przed i po....:tak:

Poleć forum