reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda

Ja również rano krem na rozstepy z gerbera, a wieczorem oliwka bambino, na brzunio i piersiatka:tak:, jak narazie ani śladu rozstepów, a z piersiami to z duzego B spore C ;-), ale Wszyscy mówia ze mi pasuje:-D, chce ich widziec co powiedza za kilka miesiecy:eek:
 
reklama
HA HA HA ja też mam tak z piersiami teraz mogą służyć za termofory a z rozmiau jestem zadowolona szkoda że nie może tak zostać ale wiecie co od jakiegoś czasu boli mnie kość łonowa dziwne co nie miałam już tak po porodzie a teraz znowu się zaczyna
 
Ja na rozstępy też mam kremik Gerbera i oliwkę niemiecką z Rossmana ślicznie pachnie:-) Ale używam tego tylko jak sobie przypomnę...Muszę się zmusić;-) Co do biustu to ja zawsze nosiłam stanik 75 C,jak zaczęłam pracować w sklepie z bielizną to lepiej się zmierzyłam i wyszło z tego 70 D,a teraz jest już 75 D,więc rośnie;-) Ale ja wcale różnicy nie widzę,a tym bardziej nie odczuwam...No chyba,że właśnie po stanikach.Ciekawa jestem jaki rozmiar uważacie za duży,bo u mnie w sklepie babeczki kupowały staniki z miseczką J.I to nie małe J np.70 tylko od razu 90 J.To jest dopiero duży rozmiar!:tak:
 
Mi też się obwód pod biustem w ciąży powiększył. A znowu z 70 na 75 to wcale nie aż taka wielka zmiana bo taka to może byc różnica spowodowana różnymi oznaczeniami firm. Tak więc nie widzę w tym nic dziwnego
 
kokusia31 zgadzam sie ja tez do tej pory kupowalam 75A a ostatnio kupilam 80B i mysle ze wiekszy obwod to raczej wina firmy bo prawie jeszcze nie przytylam, ale juz miseczki to napewno potrzebuje wieksze;-)


dziewczyny a co na zgage bo juz nie wyrabiam:wściekła/y:
 
Polecam:
Stanikomania

Podobno zdecydowana większość Polek źle dobiera sobie staniki i źle się mierzy. I tym sposobem bardziej deformujemy sobie biust niż o niego dbamy, bez względu na to czy z natury jest duży czy mały.
 
Pytia dokładnie.Ja znam tą stronę i to jest fakt.Ale to nie jest tylko tak,że ekspedientki w sklepach z bielizną nie doradzają klientką.Ja większość swoich klientek sama mierzyłam.Ale większość z nich przez długie lata nosi zły stanik i nie da się przekonać do zmiany.Są takie które mają pod biustem 70 i powinny mieć miseczkę C,a one noszą 80 A,bo chcą mieć luźno pod biustem.To po co im stanik skoro i tak nie trzyma?

Yoka z 70 na 75 to nie jest wcale dużo.No i fakt jest taki,że firma też robi swoje i czasem te 5 cm nie robi dużej różnicy,a czasem nawet żadnej.A czasem nawet jedna firma ma nie równą rozmiarówkę.Na przykład Triumph.

Po za tym kobiety myślą,że miseczka A powinna być taka sama bez względu na obwód.Wcale tak nie jest.75 A ma większą miseczkę niż 70 A,bo wielkość miseczki to różnica pomiędzy obwodem pod biustem a w biuście.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry