reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

reklama
no to zaczynamy nowy sezon grypy jelitowej
u mnie chłopaki od poniedziałku, a drugi od wtorku mają biegunkę, a młody dziś nam zwymiotował, nie wiem czy epizod bo mama dała lekarstwo czy jelitówka sie rozpędza :-(
Kurka wodna, prawie rok temu w szpitalu wylądowaliśmy :-(
 
no to zaczynamy nowy sezon grypy jelitowej
u mnie chłopaki od poniedziałku, a drugi od wtorku mają biegunkę, a młody dziś nam zwymiotował, nie wiem czy epizod bo mama dała lekarstwo czy jelitówka sie rozpędza :-(
Kurka wodna, prawie rok temu w szpitalu wylądowaliśmy :-(
my to przechodzilismy mc temu Maja z przedszkola przyniosla tate zarazila ja i mlody sie uchronilismy na szczescie...

Felidae zdrowka dla chlopakow.
 
no to pierwszy dzień spokoju, jakoś mnie ominęło...:-) i uf obyło się bez szpitala :-) dieta chrupkowo /biszkoptowa :-) i jest ok...Teraz czekamy co przyniesie nam wiosna :-) Życzę zdrówka i unikajcie supermarketów z dzieciaczkami :-/
 
dziewczyny ku przestrodze !!!

mój synek rok temu przeszedł jak myślałam albo rota albo zatrucie , ale strasznie wymiotował i do tego doszła biegunka
więc pojechałam do korczaka i fakt robią badania na koszarowej ale tez mają automaty które badają saturację i posdtawowe wskaźniki krwi na miejscu i co sie okazało wszystkie dzieci po 3 dniach wychodziły po stwierdzonych rotawirusach a my zostaliśmy i pytam sie dlaczego i dopiero łaskawie nam odpowiedzieli CRP 138 a norma 5 i co to znaczyło zakażenie krwi , antybiotyk izolatka i 2 tyg leczenia pod kroplówkami
więc trzeba pilnować naszych skarbów
 
więc salmonella ? czy co ? ogólnie wirusy nie dają dużych wartości w CRP j.eśli CRP jest duże to raczej infekcja bakteryjna....
Kadia2 też to przeżyłam, ale nie wiem co to u nas było...być może rota wirus + ucho, a że brał antybiotyk to wyniki wyszły ujemne :/

Ja właśnie wpłaciłam kasę na wyjazd nad morze.. musimy chociaż trochę jodu wciągnąć...bo ciągle coś jak tylko młody choruje to ja zaraz za nim :-( jak dzieci.....
od piątku gorączka i kaszel :/ dziś jeszcze oko zatarł i juz zaropiało mam szczerze dość. szkoda ze tylko 2 tygodnie urlopu mam...a przydało by sie 4 tylko skąd znowu kasa haha
\nic tylko jakąś zrzutę zrobić rodzinna zainwestować w jakiś domek nad morzem :-)
http://www.rafa.kgg.pl/domki_letniskowe.php
 
Ostatnia edycja:
zakażenie krwi które doprowadza do sepsy , ale szybka diagnoza , poza tym był szczepiony na pneumo i meningokoki , ale leciało z niego dołem
i górą , temperatura i to nie był wirus , tak nam wytłumaczyła ordynator dlatego bliśmy w izolatce

i dobrze ze jedziecie nad morze
a jeżeli brał antybiotyk to nic nie wyjdzie w badaniach
 
reklama
no to wiem :-) rok temu musiał poderwać w przychodni ...masakra...z tymi chorobami...teraz nam zaproponowali szczepienie na ospę wietrzną... i się zastanawiam czy jest sens skoro na ospę można chorować 2 razy, nie wspominając o półpaścu. ale to mąż dostał tylko info o nic nie pytał...
 
Do góry