reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zęby idą....czyli jak radzicie sobie z ząbkowaniem u malucha?

erapegirl dziewczyny mają racje.Tak jak prawdą nie jes że zeby muszą wyjść pokoleji tak jak w książce.Moja Amelka ma 1,5 roku i jedynek niema a pinki ma wiec ,też wystraszona pojechałam do lekarza ,bo wszyscy mnie straszyli że jest cos nietak.A lekarka mnie uspokoiła białe plamki są, wiec pojawią sie ząbki.
Dziewczyny spotkałyscie sie z takim przypadkiem?
 
reklama
erapegirl dziewczyny mają racje.Tak jak prawdą nie jes że zeby muszą wyjść pokoleji tak jak w książce.Moja Amelka ma 1,5 roku i jedynek niema a pinki ma wiec ,też wystraszona pojechałam do lekarza ,bo wszyscy mnie straszyli że jest cos nietak.A lekarka mnie uspokoiła białe plamki są, wiec pojawią sie ząbki.
Dziewczyny spotkałyscie sie z takim przypadkiem?
z takim oto przypadkiem nie ale mojemu małemu tez nie wychodziły książkowo ząbki, nie ma sie co sugerować schematem, na wszystko przyjdzie czas skoro lekarz nic nie widzial niepokojacego to nie ma co panikowac, przynajmniej ma czym grysc:-p:-p
 
Hehe ale bzdury z tą czaszką. Mojemu dziecku wyszły wszystkie trójki i czwórki w ciągu 3 tygodni i jakość czaszka (na szczęście) jest cała. Owszem nie było łatwo, non stop płacz i marudzenie. Ale jakość przetrwałyśmy ten okres i teraz znów mam pogodną wesołą dziewczynkę. Do następnych ząbków.
 
czesc mam pytanko mój mały sie ślini od niedawna i lekko pokaszluje , troche sie dławi i mu sie ulewa, gdy podaje piers to pierw wrzeszcy w niebogłosy a po jakimś czasie chwyta i je i spi a jak wezme to sie budzi i po spani .:szok: ma 2 MIESIĄCE skączone:szok:(data urodzenia 24.06.2009) i zauważyłazm białą kreseczkę na dolnym dziąśle czy to już ząbek ?
 
czesc mam pytanko mój mały sie ślini od niedawna i lekko pokaszluje , troche sie dławi i mu sie ulewa, gdy podaje piers to pierw wrzeszcy w niebogłosy a po jakimś czasie chwyta i je i spi a jak wezme to sie budzi i po spani .:szok: ma 2 MIESIĄCE skączone:szok:(data urodzenia 24.06.2009) i zauważyłazm białą kreseczkę na dolnym dziąśle czy to już ząbek ?

Wszystko możliwe niektóre dzieciaczki rodzą się już z ząbkami. Kup małemu maść bobodent i smaruj dziąsła jak zauważysz że po maści jest spokojniejszy to tylko cię utwierdzi że za niedługo będzie ząbek.
 
wszystko możliwe, że ząbek a może też zaczyna się mu zapalenie jamy ustnej a wtedy to pojawiają się taki białe plamki w buźce i jest to bardzo bolesne. jak bedzie tego więcej to pewnie to zapalenie.
 
reklama
czesc mam pytanko mój mały sie ślini od niedawna i lekko pokaszluje , troche sie dławi i mu sie ulewa, gdy podaje piers to pierw wrzeszcy w niebogłosy a po jakimś czasie chwyta i je i spi a jak wezme to sie budzi i po spani .:szok: ma 2 MIESIĄCE skączone:szok:(data urodzenia 24.06.2009) i zauważyłazm białą kreseczkę na dolnym dziąśle czy to już ząbek ?
ja bym na zębolki nie stawiała bo mój ma tak od 4 m-c może go prędzej boleć brzuszek no ale musisz poobserwować
 
Do góry