reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zespół antyfosfolipidowy

reklama
Hej. Mam pytanko. Czy trombofilia może być przyczyną niepowodzeń ? Dopiero u mnie zdiagnozowali i lekarz w klinice powiedział że mutacja v-leiden odpowiada tylko za późniejsze poronienia a nie za brak implantacji 🤔
Byłam u paru (chyba 4 lekarzy ginekolog oraz jednego hematologa ) lekarzy . Jeden z nich stwierdził trombofilie oraz konieczność wprowadzenia heparyny , acardu i encortonu . Kolejny nie podał diagnozy , jednak powiedział , ze Acard i heparyna to konieczność . Wg Pani hematolog - heparyna nie potrzebna . Po moich 3 stratach , wole zastosować leki . Wierze , ze dzięki nim uda się utrzymać ciąże i zrobie wszystko aby dzidzia się dobrze rozwijala
 
Hej . Ja mam stwierdzona trombofilie . Moje 1 poronienie to było prawdopodobnie puste jajo , ale tez niewiadomo , bo byłam w 6 tyg u ginekologa i nie było widać zarodka jeszcze , za 2 tyg miałam iść na kontrole , a dzień przed dostałam mocnego krwawienia . Także czy w tym czasie pojawił się zarodek ? Niewiadomo . Dwie kolejne ciąże kończyły się bardzo wcześnie . Druga zakończyła się w jakoś 2 tygodnie po spodziewanej miesiączce , a druga tydzień po .
Bierzesz jakieś leki? Witaminy?
 
Podczas starań biorę Acard , kwas m . Z racji tego , ze na codzień prowadzę aktywny tryb życia

Kwas foliowy w formie metylowanej oraz Acard
Tez zaczęłam brać metylowany jak się dowiedziałam. Podobno witamina C dobrze rozrzedza krew.
Acard bierzesz na co dzień? Ja nie. Nie bardzo chce się uzależniać od leków ale hm...może warto byłoby w czasie starań.
Mamy przerąbane :/
 
reklama
Do góry