reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zespół antyfosfolipidowy

Tez zaczęłam brać metylowany jak się dowiedziałam. Podobno witamina C dobrze rozrzedza krew.
Acard bierzesz na co dzień? Ja nie. Nie bardzo chce się uzależniać od leków ale hm...może warto byłoby w czasie starań.
Mamy przerąbane :/
Codziennie na wieczór . Staram się sobie to tłumaczyć inaczej . Zachodzę w ciąże - czyli mogę mieć dzieci . Są osoby , które nie mogą . Mam nadzieje , ze dzięki odpowiednim lekom urodzę zdrowe dziecko . Trzeba myśleć pozytywnie .
 
reklama
Nie. Ja sama. Mąż ma dziecko z poprzedniego związku.
Podczas ostatniego in vitro podobno implantacja była wzorowa, tylk
Nie. Ja sama. Mąż ma dziecko z poprzedniego związku.
Podczas ostatniego in vitro podobno implantacja była wzorowa, tylko nastąpiło poronienie. Już nic nie wiem
A może konsultacja u innego lekarza ?ja po 4 latach dowiedziałam się co mi dolega i co można zrobić aby szczęśliwie donosić ciąże . Kochana , nie łam się ❤️
 
Dziękuje. Zobaczysz. Damy w końcu radę. Tez sobie to tak wytłumaczylam że jednak coś zaskoczyło więc jest
Dziękuje. Zobaczysz. Damy w końcu radę. Tez sobie to tak wytłumaczylam że jednak coś zaskoczyło więc jest nadzieja ♥️
Jak jakieś nowe wieści będą to dawaj śmiało znać ❤️ Trzymam mocno kciuki i pamiętaj ze nadzieja umiera ostatnia !
 
Jak jakieś nowe wieści będą to dawaj śmiało znać ❤️ Trzymam mocno kciuki i pamiętaj ze nadzieja umiera ostatnia !
Hej. Rozmawialysmy kiedyś. Trafiłam na twój wpis i ciekawa jestem jak tam u ciebie ? :) Ja wracam do gry będzie kolejne in vitro. Obstawiam się kilogramem witamin i do dzieła a Ty ?!
 
Cześć dziewczyny,czy ktoś tutaj jeszcze jest? Mam pytanie ,jestem miesiąc po poronieniu przeszłam zabieg łyżeczkowania.Lekarz zalecił badania na zespół antyfosfolipidowy,ale stwierdził ,żebym wykonała je 2-3miesiaxe po porownieniu.Z kolei na forum przeczytałam że najpóźniej 6tygodni po porownieniu, już sama nie wiem co robić.Moze któraś z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie
 
Cześć dziewczyny,czy ktoś tutaj jeszcze jest? Mam pytanie ,jestem miesiąc po poronieniu przeszłam zabieg łyżeczkowania.Lekarz zalecił badania na zespół antyfosfolipidowy,ale stwierdził ,żebym wykonała je 2-3miesiaxe po porownieniu.Z kolei na forum przeczytałam że najpóźniej 6tygodni po porownieniu, już sama nie wiem co robić.Moze któraś z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie
lepiej zrobić do 6 tyg i po 3 miesiącach powtórzyć, jeśli cos będzie dodatnie
 
reklama
Cześć dziewczyny,czy ktoś tutaj jeszcze jest? Mam pytanie ,jestem miesiąc po poronieniu przeszłam zabieg łyżeczkowania.Lekarz zalecił badania na zespół antyfosfolipidowy,ale stwierdził ,żebym wykonała je 2-3miesiaxe po porownieniu.Z kolei na forum przeczytałam że najpóźniej 6tygodni po porownieniu, już sama nie wiem co robić.Moze któraś z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie
Hej, ja robiłam badania miesiąc po poronieniu na zespół antyfosfolipidowy i wyszły przeciwciała. Do powtórzenia po 3 miesiącach, nie ma potrzeby, żeby robić przerwę. Endokrynolog kazał zaczekać jedynie 3 miesiące po poronieniu z badaniami na tarczycę.
 
Do góry