reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zielony język

chelsea22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2020
Postów
64
Drogie Mamy,

W weekend odkryłam ze moja 3 tyg córeczka ma zielony język, taki zielony nalot, poszłyśmy do lekarza (w UK mieszkamy) i powiedział ze to infekcja jamy ustnej, normalne u niemowlaków i przepisał Nystatin w kropelkach. wziął wymaz ale wyników nie ma jeszcze.
Stosuje 5 dzień i żadnej poprawy nie widzę. Mała ma apetyt - karmie piersią i uzupełniam Mm bo nadal jest głodna.
Nie ma gorączki ale strasznie mnie niepokoi ten język.
Próbowałam to zetrzeć delikatnie pieluszka z materiały muślinowa ale nic nie dało. Smaruje język pędzelkiem i wpuszczam jej kropelki.

Któraś z mam ma doświadczenie z czymś takim? proszę o podzielenie się doświadczeniem. Martwi mnie żeby cos gorszego się z tego nie zrobiło.
Pozdrawiam
 

Załączniki

  • E5EF3787-12BD-4515-9CEC-340F2C750640.jpeg
    E5EF3787-12BD-4515-9CEC-340F2C750640.jpeg
    38,1 KB · Wyświetleń: 266
Ostatnia edycja:
reklama
Nie jestem lekarzem, ale trochę to wygladajsk grzybica...?
Koleżanka miała grzybice sutków i jej syn miał właśnie w buzi- zmiany wyglądały na bardziej żółtawe, ale nie dam sobie ręki uciąć:(
 
Dokładnie,to jest grzybica. Ty karmiąc piersią przenosisz też na sutki,więc powinnaś smarować je czymś przeciwgrzybiczym.
 
Do góry