reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zjazd czerwcówek

reklama
To ja podam dwa miejsca - może nie obiektywnie najlepsze no i blisko mnie czyli północ, ale w obu byłam i oba wg mnie przyjazne dziecku. W Kadynach bylismy jak byłam w 9tym miesiącu i było mnóstwo ludzi z małymi dziećmi a Katy- pensjonacik który prowadzi moja koleżanka poznana przez internet :tak: , sama ma 4 córki!!! Najmłodsza w wakacje skończyła rok, my bylismy tam w sierpniu z Karolkiem
Kadyny Hotel Kadyny Country Club
Kąty Rybackie Kwatery Prywatne "Zielony domek" - K
 
No właśnie się zorientowałam że te ceny...Bo my byliśmy tam na weekend za darmo-wygraliśmy więc się tym nie martwiłam:) dopiero w necie popatrzyłam na ceny
 
hm jak dla mnie to tylko okolice centrum Polski wchodzą w grę, bo jak pojadę to raczej sama i to pociągiem, a tylko tam jeżdzą od nas INTERCITY:)), i w sumie cięzko będzie mi wybrać się w czerwcu na roczek, bo chocby właśnie w grę będzie wchodziła organizacja roczka- nie wiem jak to u nas będzie w kościele przypadało i jeszcze inne 2 rodzinne imprezy. Może akurat z niczymm to się nie zgra, bo bardzo chciałabym was poznac, ale ogólnie raczej będzie cięzko.
 
Obiecuje tez sie przylozyc i poszukac jakiegos fajowego miejsca....Tylko niech troche odetchne po kolejnej niewyspanej nocy..Ale moj Adam zabiera dzis niunie do siostry i szagra na kawe bym miala chwile odpoczynku...
A swoja droga moze lepiej zorganizowac ten wypad po roczku...Bedzie juz po imprezie i przynajmniej kazda z nas bedzie miala wiecej do opowiadania..:-) Np .proponuje koniec lipca...
 
Mi się wydaje że tez ze względów praktycznych nie może to być w środku sezonu!!! Raczej przed latem albo po wakacjach - bo wiecie co się wszędzie dzieje w sezonie - gdzie wtedy znależć w miarę spokojne miejsce dla tylu mamuś z maluszkami!!! Może np koniec sierpnia? wiem że późno ale wtedy trochę luźniej się robi w miejscach turystycznych
 
reklama
Do góry