reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zjazd czerwcówek

Ha, ha fajne wizje macie:-)
Jak ja bym chciala sie zalapac a to tak daleko...... moze jednak sie uda bo w lipcu mam wesele brata wiec moze jakos wczesniej by sie udalo przyleciec. Wszystko palcem na wodzie pisane ale pomarzyc mozna:-)

Sumka Kazimierz to na Lublin tak? Ile to jest od Warszawy?
Ogolnie przydalo by sie miejsce do ktorego da sie dotzrec 'publicznymi srodkami transportu';-)
 
reklama
Wlasnie...Bo jak bym nie mogla liczyc na Adama to albo pociag albo samolot ...Tylko ze wtedy ciotki z bb beda musialy po nas wyjsc...bo zapakowac to nas zapakuja tylko kto nam pomoze sie z np pociagu wypakowa;-D :-D
 
Cicha pojęcia nie mam gdzie jest Kazimierz :-) ale zawsze mi sie nazwa podobała i podobno tam jest ładny ryneczek :-D
 
Kazimierz Dolny jest położony jakieś 120 km na południe od Warszawy nad Wisłą. Z większych miejscowości niedaleko są Puławy.
Kaziemirz to urocze artystyczne miasteczko, niestety latem i w weekendy bardzo zatłoczone. Mnóstwo knajp, galerii, wilii, piękna przyroda. Najlepiej tam jechać poza sezonem a przynajmniej nie w weekend.
Spędziliśmy tam kilka dni po ślubie :-)
 
Kurcze ale sie napaliłam ,wspome tylko że juz na podobnym zlocie forumowym byłam .Przewspaniała zabawa i niezapomniane wrażenia !!!! Ja mam cholernie daleko no ale są samoloty tylko tak jak po Patrycje bedzie musial ktoś po nas wyjść :-) ;-) i tobołki dzwigać :)
 
hmmmm Kazimierz powiem ze wydaje mi sie ze to niezbyt dobre miejsce dla takich maluszków no chyba ze wszystkiego tam nie widziałam moim zdaniem tam jest gdzie połazić i pospacerowac ale z takimi maluchami to trzeba też mieć jakiś duży plac do zabawy i jakiś przytulny schron a nie wiem czy tam coś takiego jest
 
reklama
Do góry