reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

złoty środek

anian

Fanka BB :)
Rozwiązania
0

:D :D :D :D
Zachęcam wszystkie mamuśki, które nie mieszczą się w wątek Młode Mamusie oraz Stare pierwiastki do odwiedzin.
Jestem pierwsza:
mam jeszcze 27 lat i 3 letni staż małżeński...

reklama
K

KingaP

Gość
anian!! właśnie chciałam założyć taki wątek!!
:)
ja też mam 27 lat i jestem 4 lata po ślubie :)

pozdrawiam te mamusie, ktore są tymi Złotymi Środkami ;)

anian

Rozwiązania
0
KingaP i też jesteś nauczycielką, chyba nawet tego samego przedmiotu... :) Pomimo odległości, które nas dzielą mamy wiele wspólnego ze sobą. Oby tak dalej :D

anian

Rozwiązania
0
::) KingaP czy to jest AŻ tak dziwne? Chyba jednak nie, skoro sama też nią jesteś! :laugh:

K

KingaP

Gość
dziwne dziwne, jestem dziwakiem rodzinnym :D

wcześniej się chyba nie przyznawałaś, albo ja jakas niekumata...

Ale cieszę się, że jeszcze jeden "eksponat matematyczny" oprócz mnie jest na tym forum ;D

Gdzie pracujesz ??? też w szkole ???

anian

Rozwiązania
0
Mnie nie uważają za dziwaka - mam kuzynkę, która też skończyła matematykę ;D.
A ja sobie uczę w gimnazjum, nadal pracuję choć coraz mniej mi się chce... 8), ale chciałabym pociągnąć jeszcze troszkę. Zobaczymy jak to z tym będzie. :-*

K

KingaP

Gość
no to brawo!! u mnie prawie wszyscy humaniści ;)
ja też pracuję w gimnazjum, dla mnie to stresująca praca, trudne dzieciaki... Trudne rodziny...
Podziwiam, że pracujesz jeszcze, chyba, że Twoja szkoła jest inna ???

Zuzia24

Miasto
Manchester
Rozwiązania
0
Cześć Wam
Czy mogę się do Was przyłączyć?? jestem nowa na forum chociaż czytam i sledze Wasze rozmowy juz od dluzszego czasu.mam 24 lata i od 1,5 roku jestem szczesliwa mezatka. tak jak Wy niedlugo zostane Mamusia :). termin mam na koniec marca.

reklama
K

KingaP

Gość
no pewnie, że możesz. My tu czekamy na takie mamuśki marcowe ;) I ze złotego środka jesteś... Fajnie

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Przedszkolaki 6
nimfii Żywienie 2

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry