reklama

złoty środek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez anian, 13 Listopad 2005.

1. anian

anian Fanka BB :)

:D :D :D :D
    Zachęcam wszystkie mamuśki, które nie mieszczą się w wątek Młode Mamusie oraz Stare pierwiastki do odwiedzin.
    Jestem pierwsza:
    mam jeszcze 27 lat i 3 letni staż małżeński...

2. KingaP

KingaP Gość

anian!! właśnie chciałam założyć taki wątek!!
    :)
    ja też mam 27 lat i jestem 4 lata po ślubie :)

pozdrawiam te mamusie, ktore są tymi Złotymi Środkami ;)

3. reklama
  4. anian

KingaP i też jesteś nauczycielką, chyba nawet tego samego przedmiotu... :) Pomimo odległości, które nas dzielą mamy wiele wspólnego ze sobą. Oby tak dalej :D

5. KingaP

KingaP Gość

taaakkk?? jesteś matematycą ???

6. anian

::) KingaP czy to jest AŻ tak dziwne? Chyba jednak nie, skoro sama też nią jesteś! :laugh:

7. KingaP

KingaP Gość

dziwne dziwne, jestem dziwakiem rodzinnym :D

wcześniej się chyba nie przyznawałaś, albo ja jakas niekumata...

Ale cieszę się, że jeszcze jeden "eksponat matematyczny" oprócz mnie jest na tym forum ;D

Gdzie pracujesz ??? też w szkole ???

8. anian

Mnie nie uważają za dziwaka - mam kuzynkę, która też skończyła matematykę ;D.
    A ja sobie uczę w gimnazjum, nadal pracuję choć coraz mniej mi się chce... 8), ale chciałabym pociągnąć jeszcze troszkę. Zobaczymy jak to z tym będzie. :-*

9. KingaP

KingaP Gość

no to brawo!! u mnie prawie wszyscy humaniści ;)
    ja też pracuję w gimnazjum, dla mnie to stresująca praca, trudne dzieciaki... Trudne rodziny...
    Podziwiam, że pracujesz jeszcze, chyba, że Twoja szkoła jest inna ???

10. reklama
  11. Zuzia24

Zuzia24 Fanka BB :)

Cześć Wam
    Czy mogę się do Was przyłączyć?? jestem nowa na forum chociaż czytam i sledze Wasze rozmowy juz od dluzszego czasu.mam 24 lata i od 1,5 roku jestem szczesliwa mezatka. tak jak Wy niedlugo zostane Mamusia :). termin mam na koniec marca.

12. KingaP

KingaP Gość

no pewnie, że możesz. My tu czekamy na takie mamuśki marcowe ;) I ze złotego środka jesteś... Fajnie

Poleć forum