reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

reklama
Dziewczyny, wcale nie jest tak zle z ta waga. Ja przy pierwszym dziecku przytylam 9 kg i zrzucilam po 3 tygodniach, a po roku zamiast swoich 54 kg wazylam 49. :) I to mnie juz denerwowalo, zle sie czulam z taka niska waga.
 
dziewczyny jak jest z tymi gatkami uciskowymi na strate brzucha slyszalam ze trzeba nosic potem ze nie wolno bo jakis krwoitok
 
No wreszcie się zważyłam! Z 73 kg, które miałam 2 tygodnie przed porodem zostało na razie 63. Do wagi z początku ciąży zostało do zrzucenia 5 kg, a do wagi sprzed ciąży 8kg. Dzisiaj pierwszy raz ubrałam jedne z dżinsów sprzed ciąży, ale fajne uczucie! Wreszcie jakiś normalny ciuch poza dresem...;)
 
Kasiula n ie martw się zrobi się cieplutko to wygonisz. Chyba że nianie najmiesz:)
 
kasiula matula pisze:
dziewczyny jak jest z tymi gatkami uciskowymi na strate brzucha slyszalam ze trzeba nosic potem ze nie wolno bo jakis krwoitok

ja pytalam mojej gin co ona mysli o pasie popordowym (albo takim z majtkami) i ona mi na to ze jest jak najbardziej za. zdziwilam sie bo moja gin jest niesamowicie przezorna i dmucha na zimne a tu to. powiedziala ze taki pas mozna zakladac juz w 4-5 dobe po porodzie (bedac juz w domu).oczywiscie nie mozna go nosic za dlugo (tak mysle ze na poczatku 1-1,5h dziennie) ani nie moze byc za bardzo upiety (te pasy maja swoja wielkosc i kupuje sie w zaleznosci od obwodu w pasie). poza tym po pologu do cwiczen jest ponoc niezastapiony! ja sie zdecyduje na pewno jak juz bedzie po (no chyba ze bede miala cc to wtedy odpada).
 
A znowu ja wiem o negatywnych opiniach. Rehabilitantka, z którą miałyśmy ćwiczenia na Szkole Rodzenia, mówiła, że nie poleca, bo to powstrzymuje mięśnie od ponownej nauki "trzymania" się w kupie
 
reklama
A dlaczego po cc odpada?
Mój mąż miał co prawda tylko laparoskopię, ale kazano mu chodzić w pasie 6 tygodni.
A cc to chyba ciut większe nacięcie.
 
Do góry