reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwierzaki

Ja chcę namówic mojego na mopsie właśnie ale muszę to rozważyć i z nim pogadać kocham te wszystkie psinki i gdybym mogła to bym se kupiła co najmnej 3 hehe ale warunki trzeba mieć i o psiaczka też dbać a nie zabawka na początku a potem nie mam czasu wiec poczekam aż dojdę do ładu z moim synkiem najpierw mieszkaniem i potem pomyślę albo mopsia taka sliczna albo buldoczek ale chyba mopsia ciekwae co mój małż na to hahaha....
Czesc kozo ... jak chcesz mopsa to wiem gdzie sa teraz do oddania
na ten moment jest do zabrania bewzowa sunia...byla jeszcze czarna alle juz ma domek
e-psy.pl, forum o tematyce kynologicznej, forum kynologiczne, forum ps
 
reklama
KASIU teraz w tym momencie to nie wiem bo mój o mym planie jeszcze nie wie.....:-):-):-)
MASIEK a ztym chrapaniem to mi wsio ryba ja sama pochrapuje a w ciąży ponoc więcej to mój najwyżej będzie się meczył z nami niech jeszcze synek jak sie urodzi chrapie to bedzie komplet hahahaha
 
cheche tą czarną biorą moi przyjaciele, mają już dwa mopsy, jednego całkiem nie dawno uratowali od debila, no i mają też buldoga. Ale będzie teraz ferajna. mają dobrze bo dom z dużą działką i psiaki mają gdzie biegać:tak:
 
no to super .. ze trafi do fajnych ludzi ma sie rozumiec:-)zreszta na tym forum dziewczyny nie pozwolilyby sobie na to aby trafila jaka kolwiek psina w zle rece:-D
 
W poniedziałek mój Bentley został wykastrowany. Teraz kota nie poznaję. Chodzi za mną chce na łapy, tuli się i zasypia, a mały zadzior był:-D
A wykastrowałam go jak zobaczyłam że nasikał w korytarzu bo chciał wyjść na dwór. A ja go nie wypuszczam bo domowy zwierzak. No i na złość mi się zeskiał. A fetorek paskudny więc kastrat. I juz nie cuchnie.
Ciesze sie ze zdążyłam.
Urodził sie 16,08 wiec czas akuratny:-)
 
No pewnie Lucky kociak jak w domku tylko to przynajmniej czysciutki:-), ja tez jestem za takim tylko ze mi to sie Persik marzy:tak:-ale to kiedys

A teraz wstawiam moja Sunie jak obiecalam, wprawdzie Froxy mi nie zastapi ale jest tak samo kochana:tak:

Zobacz załącznik 68783


A tak paskuda w tle to ja
 
no ja tez chorowalam na yorki ale jak zwykle maz na taki wsad by sobie nie pozwolil juz woli biednym oddac hihihi Reniu sliczna psiunia .....ale Ty szczuplutka jestes nie widac ze w ciazy szok:)))):-Djeszcze na podrywy spokojnie mozesz chodzic hahahah:-)
 
reklama


Ja na siebie patrzec nie moge , no i widzicie ze nie patrze:-D:-D:-D

A psiunia to moje kolejne szczescie, wiem ze to nie tanie ale z czystym sumieniem kazdemu Yorka plece
 
Do góry