reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zwolnienie lekarskie - ciągłość

barbara36

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2010
Postów
22
Witam, Mam zwolnienie lekarskie do 17 lipca. Byłam też umówiona 17 lipca na wizytę, żeby lekarz stwierdził czy zwolnienie zostaje przedłużone czy mogę wrócić do pracy. W ubiegłym tygodniu miałam telefon i dostałam informację, że Pani doktor nie ma 17 lipca i wizyta została przesunięta na 18 lipca. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Zwolnienie raczej zostanie przedłużone, ponieważ mam komplikacje i źle się czuję. Czy jeśli dostanę zwolnienie 18 lipca to mogę dostarczyć do firmy 19? Czy muszę wcześniej powiadomić pracodawcę o zaistniałej sytuacji?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
 
reklama
Nie ma problemu, lekarz ma prawo wystawić zwolnienie do trzech dni wstecz, a w Twoim przypadku nawet nie będzie musiał z tego korzystać. Do firmy dostarczyć musisz zwolnienie w ciągu 7 dni, więc też nie ma pośpiechu. Uprzejmym gestem byłoby przedzwonić i poinformować swojego przełożonego lub kadry, że zwolnienie dostarczysz troszkę później. :)
 
Do góry