reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwolnienie od ginekologa.

Dołączył(a)
8 Luty 2023
Postów
6
Cześć, jestem w 4tc5dn i mam do was pytanie. Prawidłowa wizytę u ginekologa u którego chce prowadzić ciąże mam dopiero za miesiąc, więc zapisałam się do ginekologa u którego byłam przed ciąża(lecz kluczowe jest, że do ciąży wybrałam innego i polecanego przez wiele znajomych ginekologa) tylko pytanie brzmi czy ten prawidłowy ginekokog przyjmie mnie już z wypisanym zwolnieniem (będę chciała zastosować takie zwolnienie, ponieważ pracuje w skloie spożywczym, supermarket i jest tam naprawdę ciężko)..
I czy może tak być ze inny ginekolog wypisał zwolnienie a do innego chodzę w celu prowadzenia ciąży?
Teraz idę tylko na potwierdzenie ciąży i czy mogę dalej pracować czy też zwolnienie zastosować.
 
reklama
Przyjmie. Najlepiej się umówić w dniu w którym kończy się L4, żeby wypisał ciągłość. Nawet rodzinny ma prawo wystawić L4 jednak bez kodu B. Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży mój ginekolog był na urlopie i musiałam czekać miesiąc na wizytę. Tydzień przed wizytą poszłam do lekarza rodzinnego, bo naprawdę źle się czułam. Później ginekolog mi przedłużył zwolnienie.
 
Przyjmie. Najlepiej się umówić w dniu w którym kończy się L4, żeby wypisał ciągłość. Nawet rodzinny ma prawo wystawić L4 jednak bez kodu B. Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży mój ginekolog był na urlopie i musiałam czekać miesiąc na wizytę. Tydzień przed wizytą poszłam do lekarza rodzinnego, bo naprawdę źle się czułam. Później ginekolog mi przedłużył zwolnienie.

Rodzinny wystawi ci z kodem B pod warunkiem, że masz założona karte ciąży inaczej nie ma podstaw.
 
reklama
Do góry