reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Forum - sprawy techniczne (propozycje zmian, problemy z działaniem)

reklama
Ja popieram. Co prawda sama nie zabieram ostatnio głosu w dyskusji, bo raz że jakoś czasu nie mam, dwa to ja kulinarnie d.. jestem, ale śledzę wasze wypowiedzi i zawsze się czegoś nowego uczę. Też myślę że wątek z przepisami powinien zostać bez komentarzy, bo tak łatwiej jest to przejrzeć i coś znaleźć. A wątek o gotowaniu będzie kolejnym moim ulubionym poza zdjęciami i rozwojem maluchów :)
 
Jestem jak najbardziej za, będzie w końcu można legalnie i bez skrępowania wypytywać doświadczone kulinarnie mamy (m.in. Asię ;)) o różne sztuczki kulinarne i się dokształcać. Ja też chętnie zostanę perfekcyjną kurą :)
 
to by było dobre, "co dziś robicie na obiad?" i nie myśle, robie co Wy, a innym razem coś mnie natchnie i coś mogę polecić, więc Wy ściągniecie, bo to naprawdę, nie raz to nie wiadomo co już gotować na te obiady, M sie pyta po zjedzonym obiadku, "a co jutro na obiad?" a ja czuję zdenerwowanie, bo jak można mysleć w takiej chwili, o jutrze, kiedy dopiero co się zjadło i kiedy nie ma się siły, trza gary myć; ale M to już taki jest, robi zakupy, to musi wiedzieć, co mi potrzeba na jutro
 
reklama
Do góry