reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych okruszkow :)

reklama
Emotion częśći ludzi to ma imiona wymyślone na długo przed pojawieniem się maluszka:) A że te typy często się zmieniają to już inna sprawa:))

Dla Dziewczynki imię mam wymyślone, ale czuje, że tam siedzi drugi chłopczyk i tu mamy problem...
 
Justyna była ustalona jeszcze przed pierwszym dzieckiem. Wojtusia wykorzystaliśmy przy Aniołku - nie miałabym odwagi ponownie użyć tego imienia. Dlatego myślę, że Aleksander :sorry:
 
Myszka2301 właśnie tez Laura mi sie bardzo podoba ale mam jeszcze wybrane Lena lub Amelia:)

spooky27 dla chłopczyka u mnie tez będzie Oluś albo Franek:)
 
Jeśli dziewczynka, to będzie Ania...
Teściowa się ucieszy, jak będzie dziurka w dziurce ;P

A dla chłopca nie wymyśliłam jeszcze :)
Choć chodzi mi po głowie Piotruś... nie wiem czemu.


A poniżej w załączniku głupi kawał mojego M... (poważny człowiek, ale czasem nie daję rady ;P).
 

Załączniki

  • 0_0_893071504_Tomasz_przez_spamkosz_middle.jpg
    0_0_893071504_Tomasz_przez_spamkosz_middle.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 214
Ostatnia edycja:
Alex - ale się uśmiałam.
Mi się podoba właśnie imię dla dziewczynki Laura, a dla chłopca Oliwier, Aleksander, Maksymilian, ale mój mąż nie jest za tymi imionami. Podejrzewam, że przez 9 miesięcy znajdziemy imię dla naszej pociechy. U nas jak byłam w ciąży i wyszło, że będzie dieczynka w 7 miechu to, że podobna taka grubitka miała być Kaśka, pózniej zmiana na Karolinkę, no i urodziłam i karzą mi podac imię dziecka ja na męża, mąż na mnie i kazaliśmy zostawić miejsce, wyszła Milenka:)
 
Justyna była ustalona jeszcze przed pierwszym dzieckiem. Wojtusia wykorzystaliśmy przy Aniołku - nie miałabym odwagi ponownie użyć tego imienia. Dlatego myślę, że Aleksander :sorry:


powiedz mi czy wy rejestrowaliscie dziecko w USC po poronieniu ?? ja dlugo sie wahalam ale w koncu nie dalam rady isc i tego zalatwiac ... nawet wypisu ze szpitala nie odebralam tylko same wyniki z histopatologii ...
 
reklama
a u mnie będzie Filipek, bo coś czuję że tym razem mały mężczyzna się trafi. A jak będzie dziewczynka to Alice albo Alicja;)
 
Do góry