reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych okruszkow :)

reklama
Ja dla dziewczynki mam upatrzone Nina Liliana:) A dla chłopca pomysłó brak. Marcela, Antosia, Maksymilina, Oliwiera, Huberta już Ł odrzucił...
 
pauinka88 Liliana to przepiękne imię. Też się kiedyś w nim zakochaliśmy i tak oto mamy brzdaca o tym imieniu. A teraz dla chłopca odstawiamy Amadeusz a dla dziewczynki pomysłu brakuje
 
Taaaa, tutaj będzie niezła batalia, bo nie dość że z mężem nie jesteśmy zgodni to dochodzą jeszcze dwa głosy dzieci... Ciężko będzie coś wybrać...
Jak kiedyś rzuciłam hasłem że Pascal to ładne imie dla chłopca, to usłyszałam od syna: W życiu nie nazwiesz mojego brata Pascal ! hehe
 
My dla dziewczynki mamy Amelia lub Jagódka, choć Jagoda raczej odpada, bo jak sobie pomyśle jak duńczycy skrzywdzą wymową to imię to mi sie już odechciewa Jagódki ;-)A Amelia jest tu w DK więc w wymowie by się tak bardzo nie zmieniło. A dla chłopca mamy problem żeby też pasowało i w PL i w DK. Mógłby być Oskar, Filip, Dawid albo Jakub bo tu mają takie imiona. Mi najbardziej pasuje Oskar ale mężowi już nie, więc może Filip, sama nie wiem jak to się skończy, bo nasza córcia miała być najpierw Klaudia potem Amelia a została Lena. ;-) Więc czas pokaże:tak:
 
reklama
No i u mnie będzie wojna. Mąż niezdecydowany, jak ja a nasza córka wybrała. Ma 4 lata więc i nieziemskie pomysły dziewczynka w pierwszej opcji Róża, ale zmieniła zdanie bo powiedziała ja jestem róża, więc siostra będzie Kwiatkowa, a chłopiec Elek, i tłumaczymy Jej , że nie ma takich imiona a Ona twardo Elek jest będzie Elek nie Olek, no a dziewczynka teraz może być Ela jak Elek to i Ela.
 
Do góry