reklama

Karmienie naszych maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2014' rozpoczęty przez rruurrkkaa, 7 Czerwiec 2014.

1. rruurrkkaa

rruurrkkaa Mama Misiatków

Dziewczyny zakładam nowy temat o karmieniu naszych maluszków. Dzielmy się wskazówkami, radami i pomysłami żeby brzuszki naszych dzieci były zadowolone :tak:

2. rruurrkkaa

Krzysia karmie piersią i mm. Dzięki uprzejmości firmy Lovi mogę testować ich laktator. Lovi Prolactis pomoże w karmieniu niejednej mamie. Zarówno laktator elektryczny jak i ręczny doskonale sprawują się podczas pracy. Zacznę od opakowania, które jest estetyczne i niezwykle poręczne. Dzięki dołączonemu paskowi możemy go z łatwością ze sobą zabrać. Dołączone do opakowania instrukcje są jasne a obrazki pokazują jak szybko i łatwo go zmontować. Na plus można również zaliczyć to , że zapamiętuje nasze preferencje- nie trzeba za każdym razem ustawiać go od nowa. Zegarek pokazuję która jest godzina, czasomierz jak długo odciągamy pokarm a podświetlany wyświetlacz pozwala to kontrolować nawet w nocy. Siła ssania laktatora nie jest mocna, nie musimy się obawiać bólu podczas pracy. Jego głośność w dzień przy domowych „hałasach” nie przeszkadza, w nocy wśród ciszy dla niektórych może być jednak trochę za głośna. Bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Bardzo fajne jest również to, że producent dołącza do opakowania dodatkowe uszczelki, elementy na wymianę oraz wkładki laktacyjne.
    Polecam dziewczyny na problemy laktacyjne.

3. reklama
  4. kolorlove

kolorlove Fanka BB :)

Ja moją córeczkę karmię piersią. Walczyłyśmy o pokarm całą dobę i jakoś się udało. Oczywiście nawał pokarmu mnie nie ominął, ale na szczęście było to jeszcze w szpitalu i mogłam wykorzystać szpitalny laktator Medeli - genialny! No ale na warunki domowe chyba za drogi. Na poranione i obolałe brodawki polecam Maltan, mi pomaga. Na szczęście Malutka ładnie łapie i nie poraniła ich z bardzo.

5. rruurrkkaa

U nas Maltan też się sprawdził. Kolorlove a Medela dobra siłe ssania ma? nie boli?

6. paulinka88

paulinka88 Mama Mikołajka i Marcelka

Ja mam laktator Tommee Tippee i też jestem zadowolona:)

7. rruurrkkaa

Dziewczyny a przepajacie dzieciaki woda/herbatka, czy Wy tylko na cycusiu jedziecie?

8. Van

Van Fanka BB :)

Ja już we wtorek zacznę po raz drugi swoją przygodę z cycowaniem....z jednej strony strach, a z drugiej nie mogę się tego doczekać, bo za pierwszym razem gdy już wszystkie niedogodności mineły to ja to uwielbiałam... dzieci karmionych piersią nie powinno się przepajać. Córce nie dawałam nic oprócz cyca, i teraz też tylko cyc będzie. Dzidziuś z cyca i zje i się napije :-)

9. kolorlove

kolorlove Fanka BB :)

no ta elektryczna rewelacja! ustawiasz sobie siłe i rodzaj ssania. mnie nie bolało nic

co do dopajania, to ja nie daje nic oprocz cycka

10. reklama
  11. a_aparatka

a_aparatka Fanka BB :)

Ja też karmię piersią, ale o dziwo laktatora jeszcze nie użyłam. Póki co nawał minął, brodawki wyleczone - sprawdziła się maść purelan 100 i teraz karmienie to już przyjemność.

12. karolq8

karolq8 Fanka BB :)

A ja raczej w upaly bede dopajac. Bo mi co 5 minut chce sie pic wiec dziecku tez :-) ale niewiem czym :-)

Poleć forum