reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Aga no nie wiem. Jakoś krew w kupie nie wydaje mi się.niczym normalnym. Wolałabym zbadać. Panstwowo to już prawie nic nie robię dla młodego, wszystko prywatnie bo pediatrom to szkoda cokolwiek tłumaczyć. Tylko do jednego mam zaufanie. Niestety prywatnie tylko jeździmy.
Może i masz rację, ale póki co ufam swojej lekarce i znajomej też. Krewki dziś nie było Antek czuje się dobrze więc póki co badania sobie odpuszczam.

agaundpestka - mnie znajoma pielegniarka mowila to samo. Pytalam sie jej przy jelitowce bejbiszonka, czy to normalne, ze pediatra nie chciala wziac probek do analizy. Odpowiedziala mi, ze kal badaja dopiero, jesli samo nie przejdzie w ciagu tygodnia. A na ile czytalam, krew w stolcu u takich malych dzieci moze sie kilka dni utrzymywac.
Fajnie, ze Antos tak lubi ogrodek. U nas odchodzi demolka w ogrodku. Dzis (po tym jak odespal zlot) tak pilnie zapychal konewki liscmi (kwiatow, bo po chwasty nie siega :sorry:), ze az go przebierac trzeba bylo (konewki byly pelne wody) :rolleyes2:
No to potwierdza to co mówiły moje dwie lekarki :)
Antek na działce zajmuje się sam sobą :D kopie w ziemi (babci) skacze co troche na trampolinie, pomaga sadzić itp :) na prawdę miło się z nim tam spędza czas :)

My dziś pojechaliśmy do rynku na spacerek :) przyjemna pogoda zjadłby się loda :) ale wczoraj było piwko więc dziś dietka :D
Po powrocie Antek odstawił oczywiście szopkę pod bramą :/ niedługo ktoś do opieki mnie zgłosi, ze mu coś robię, bo on tak się drze :/ ktoś mi dziecko podmienił :/ i z tego wszystkiego zła mama nie przytuliła go do snu tylko położyła do łózeczka:zawstydzona/y: fakt, ze sama obok leżałam, ale nie był na mojej ręce.

Kasiek mam nadzieje, ze to nic groznego u Polki, Antek znowu rano bardzo kaszlał dałam mu claritine i przeszło, kurcze po każdej wizycie dłuższej na działce on kaszle.
 
reklama
Josie obserwuj po prostu. Przez paznokiec chuba zadna masc nie zadziala ale sprobowac mozna. Jesli jest tam jakis wylew to gdy w trakcie rosniecia dojdzie ten fragment do brzegu to pp prostu bedzie odstawal az odrosnie na tyle, zeby dalo rade to obciac. Tak uwazam. Ale i'm no doctor;-)

No i teraz... tamtarataaaammm!!! Powoli odtrabiam sukces w odpieluchowaniu:):):) zaczelismy w piatek, Goga zajarzyla od razu, ze ma wolac. Oczywiscie, w piatek bylo pare wpadek, wczoraj tez jeszvze chyba ze trzy ale dzis juz zadnej, pomimo spaceru i obiadu poza domem. Wola kupka kupka (na 1i 2 bez roznicy), trzyma i sika na nocnik. Mowi do nas lub sama siada. W piatek i sobote chodzila w tunice i z golym zadkiem, zeby wlasnie mogla sama siadac szybko. Dzis w restauracji normalnie na doroslej toalecie:) i wytrzymala dojscie do niej:)
Dumna zem nieslychanie:)
 
Hahahaha :D

Aga wspolczuje buntownika... Oby mu szybko przeszlo


U nas histeria po drzemce ze boli, az mu dalam nurofen bo plakal strasznie wrecz wrzeszczal... Uspokoil sie dopiero przy bajkacch i tak godzine wegetowal a pozniej grzecznie lezal na kanapie z noga do gory i nawet nie probowal wstawac - i tak do wieczora!!!! Jestem w szoku... Jak tylko go ruszylismy to znow placz straszny, przy rozbieraniu histeria, kapiel odpuscilicmy.


Jedyny plus z tego ze prace techniczne zakonczone i jasia pokoj juz gotowy. Teraz jeszcze tylko nasza sypialnia do przemeblowania ale to pojutrze moze bo jutro beda u nas kuc piony kanalizacyjne :(((( wiec na razie syf i szafy wypakowane w sypialni wlasnie
 
Ostatnia edycja:
ImageUploadedByForum BabyBoom1398625205.000533.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1398625205.000533.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1398625205.000533.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 49
josie biedaczek:/ Może spróbuj tą maścią, no i ciekawe czy go faktycznie boli czy tak po prostu rozpamiętuje to zdarzenie. Edzio. Wow, ładnie - dorośle;-) I korzytacie z przewijaka jeszcze...to dopiero wielkie wow, P wywaliłam bo w wieku już 9mies. uciekała z niego!

aga może zrób mu testy z krwi, ok. 2 lat są ponoć bardzo wiarygodne i wystarczy skierowanie od pediatry.

msmickey gratulacje!!!

A więc byłam u lekarza. Nic nie słychać, czystko, gardło czyste, dostała zyrtec na noc i elofen na ten napadowy kaszel. Ponoć alergiczny jest suchy i kaszlałaby też w dzień lub w nocy, a nie tylko po zaśnięciu. W śr kontrola przed długim weekendem jeśli nie przejdzie. Zobaczymy jak będzie.
 
Josie - jsk jutro się będzie skarżył, czy kuśtykał to ja bym na Waszym miejscu pojechała na RTG, tylko z mężem bo to on musiałby z nim wejść z uwagi na to że jesteś w ciąży. To może być pęknięta kość paliczka tfu tfu oby nie... Dziecko by bez bólu nie robiło takiej afery raczej. Szymek nieraz miał coś sine, krew się lała, ale po drzemce zawsze już było ok.... a jak on tak zareagwał, to kurcze niepokojące :(
 
reklama
Dziewczyny ja się chyba przez najbliższe dni nie pojawię na moim placu zabaw :D wstyd :D byłam z A dobrą godzinę robiliśmy babki w pasku itp. a z nami parę innych dzieci z rodzicami :) po około godzinie siadam na ławkę i patrzę na siebie o oczom nie wierzę :szok::szok:wyszłam w bluzce ubranej na lewej stronie :blink:nie dość, ze guziki ukryte to z boku majdały się białe metki :szok::szok::szok::no::-D:-D wszystko zwalam na Antka!!!
 
Do góry