reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Aylin - poszedl mail z rezerwacja, jest tam tez moje nazwisko, wiecej nie moge pisac ani wogole poczytac forum, bo dziec zada spaceru, wali drewnem po kompie, wyje... ledwo wyslalam tego maila, musze isc.

Sunshine
- odpisze Ci pozniej ;-)
 
hej
jak sie domyslacie pewnie, jestem na zwolnieniu.
Adi mial bardzo wysoka goraczke w sobote w dzien i przez pol nocy,w niedziele wstal juz bez. nie wiem co mu bylo:|
Za to Mati w niedziele wieczorem dostal goraczki. W poniedzialek bylismy u lekarza, bo myslalam ze oskrzela znowu, bo przeciez kaszle nadal. Okazalo soie ze ma afte na migdale -antubiotyk. dzis juz bez goraczki i humor zdecydowanie lepszy,a le na nogach w zgieciach kolanowych najwiecej, ma taka wysypke jak przy ospie, tyle ze w skupiskach. Rano dyr w przedszkolu mowila ze wczoraj odeslala do domu 4 dzieci z podejrzeniem wirusa bostonskiego, skojarzylam ta wysypke z tym. ale miejsce jej wystepowania nietypowe WTF???
 
Jestem, jestem.

Aronia absolutnie nie wypłoszyłaś. Ja z chęcią przyjmę gości.:tak::-) Twój bejbiszonek super ma włoski i w ogóle super chłopczyk. Ze zdjęcia aż trudno uwierzyć, że tak daje wam w kość. Wygląda jak aniołek. A i psiak śliczny.

Mlodak dawaj, zbieraj się i przyjeżdżaj. Odwiedzimy Pole i wybierzemy się do Katriny jak zapraszała;-). A ja jak będę w PL na wakacje to mam nadzieję, że już tym razem to uda nam się spotkać.:tak::-)

Andzia zdrówka dla chłopców.

Kasiek fajnie, że Pola ma taką koleżankę.

Rysica bardzo poważne warkoczyki ma Monika:-) I zdrówka dla Szymka.

I oczywiście nie pamiętam co jeszcze miałam napisać.
Ja nie wiem, ale ostatnio zupełnie nie mogę się jakoś ogarnąć. A po weekendzie to już w ogóle. Mam wrażenie, że czas przecieka mi przez palce. Wiecznie mi go brakuje.
 
zaraz
jedziemy do pediatry, bo moze to po antybiotyku, a potem do alergologa.

pisac nie mialam jak, bo M byl strasznie marudny, na telefonie dlugo
schodzi, bo musze pisac kilka razy zanim uda sie wyslac, a m wyczarpal
caly limit na necie (mobilny) z takim zafascynowaniem oglada Hannibala.

oczywiescie z moich planow urlopowych nici, a juz mialam cicha nadzieje,
ze uda mi sie w koncu poznac kasienke i josie, no coz next time.

wszystki chorowitkom zycze zdrowka, a yrlopowiczkom udanego wypoczynku.

postaram sie pisac, ale nie obiecuje :>

tup tupa uwielbiam. ciuszki dobre jakosciowo i kolorowe, niestety nie
tanie, i u nas w miescie salon zamkneli juz jakies 2 lata tamu.
cos kiedys czytalam e chyba zaprzestali produkcji??

no i zapmnialam pochwalic dzieciaki - sliczne wloski, zwlaszcza Aroniowego aniolka.
lupy zakupoholiczek tez super

sylka mi tez czas ucieka nie wiem kiedy, doba jest zdecydowanie zas krotka:p
 
Ostatnia edycja:
Po lekarzu. I dalej czysto. Ogólnie dziecko zdrowe, ma biegać całe dnie po dworze. Mam obserwować i robić na noc inhalacje + sól do noska. Jak nie przejdzie to w pn-wt kontrola. Grrrry.

aylin
a ja nawet nie wiedziałam że jest taka firma jak tup tup, bo jeszcze nie widziałam u nas:/

sunshine piesek był śliczny. Musicie kiedyś Perełce zakupić:p Spodenki super - moja niestety uznaje tylko zwykłe bawełniane bez żadnych guzików, zamków, pasków:/

andzia u sąsiadów był pół roku temu bostoński na nogach, stopach, plecach, brzuchu i dłoniach. A może po prostu jakaś alergia skoro w zgięciach wysypka, np. jak piszesz po antybiotyku? Daj znać - kciukasy u alergologa!
 
aylin a juz spisalam na straty tup tupa a tu tak mila niespodzinka i jescze promocje robia :D
daj znac jak bedziesz miala cynk o wyprzedazy, bo pewnie sklepu internetowego tez bedzie dotyczyla??
 
Zakupiłam P dwie pary getrów w kwiatki;-) Bo pod dom (widziałyście zdjęcia nie jedne) tylko ciemne lub wzorzyste:p

buhahaha...zalogowałam się, bo miałam o coś was spytać i kompletnie zapomniałam o co. siedzę i myślę, ale nie mogę sobie przypomnieć;D

za to widziałam pogodę na majówkę w pt 10C :D

edzio
i postanowiliśmy, że P nie pójdzie jednak od czerwca do tego żłoba na 4 godz., a dopiero od września;-) skoro jestem w domu to wolę żeby siedziała ze mną na świeżym powietrzu, więc trochę to przesuniemy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Boshhe ale byla kupa po tej miechunce :szok::-) Kolorowa, piegowata, ogolnie smieszna ale dziko cuchnaca :rofl2: No ale trudno sie dziwic przy tej zjedzonej na raz ilosci :-p
:-D:-D:-D

Sunshine super spodenki wyhaczyłaś

Andzia zdrówka.

Sylka dla mnie też doba powinna się wydłużyć ;)

Kasiek wg mnie super decyzja. Po co dziecko ma się "kisić" w żłobku jak może miło spędzić czas z Tobą na świeżym powietrzu

czekam aż K. wróci z pracy, kupimy dobre winko i jedziemy złożyć życzenia imieninowe mojemu dziadkowi
 
Do góry