reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

A my od rana na wysokich obrotach :) spacerek, zakupy, rower, godzinę temu szliśmy jeszcze do piaskownicy, ale Antek zaczął pokazywać różki więc wróciliśmy na drzemkę :) no, ale nic zaraz go budzę i dalej na powietrze :)
Jutro też ma być piękna pogoda więc cały dzień na działce pewnie spędzimy :)

Kasiek ja też pewnie gdybym miała możliwość to na wakacje bym nie dała do żłobka :)

Andzia nawet nie wiem co napisać już na te Wasze chorowanie :( może alergolog coś poradzi.

Ale fajne te Wasz łupy zakupowe :)

Asik to miłego popołudnia u dziadka :)

Ja już odliczam, bo w piątek przyjezdza do mnie przyjaciółka na weekend :) chyba od pazdziernika się nie widziałyśmy przez te 800km :/ nas dzielące. No, a w poniedziałek druga z Berlina będzie tydzień we Wrocku :) dwie najbliższe mi osoby :) a w połowie maja trzecia super kumpela przylatuje z Anglii z 2letnią córeczką :) i nas zaprosiła do swoich rodziców pod Karpacz :) już się cieszę :)
 
reklama
Czesc wiedzmy! Miotly odkurzone na dzisiejsza noc Walpurgii? ;-)

Sunshine - mnie sie z Twojej fotki wydaja oba psy bardzo podobne ale postanowilam zrobic obiektywny test naukowy :-p Pokazalam wiec zdjecie Twojej psy bejbiszonkowi, zeby zobaczyc czy pomyli z nasza ale jednak powiedzial, ze to jakis pies a nie nasza, wiec faktycznie nie 1:1 ale podobienstwo jest duze!

andzia - to Wasze chorowanie na mega skale jest przerazajace. Myslalas, zeby pojsc tropem munki i sprawdzic pasozyty? albo skorzystac z nadchodzacego lata i zrobic im jakas odtrutke po tej tonie antybiotykow, ktora dostawali przez minione miesiace? (nie znam sie na tym, nie wiem jak to sie robi, moja kolezanka mi pisala kiedys, ze odtruwala swoje dziecko po lekach i jest zachwycona efektami to moze Ty tez poszukasz jakiejs info na ten temat?)
agaundpestka - o, fajnie, maly bo maly ale jednak wyjazd zaliczysz i to powiazany towarzysko - super! Jak najwiecej takich okazji! :-)

Ja o tup tupie tez nigdy nie slyszalam :sorry2:

E tam, e tam, bardziej wyglada jak amorek niz aniolek - slodki ale figlarny :-p Dzis u nas piekny upal, postanowilam wiec wyprobowac nowe sandalki (kupilismy w zeszlym tygodniu elefanten przecenione ze 160 na 120zl) alez hiiiiiiiiisterie odstawil az sie zanosil :szok: Zawsze tak jest z nowymi butami :sorry2: Nie wiem co zrobic - moze sprobuje go najpierw oswoic z nimi w skarpetkach? Bedzie obciach buraczany ale nie bardzo widze jak inaczej. Dzis kisil sie w polbutach, bo nic nie pomagalo :crazy:

A wogole to sie Wam mialam pochwalic, ze od wczoraj dziec powtarza swoje pierwsze prawdziwe, nie budzace gramatycznych watpliwosci zdanie: "mama biba" - dluuuuuugo myslalam, co on ma na mysli, teraz mozecie pomyslec Wy ;-) (ja juz wiem :-p )
 
aga zapowiada ci się bardzo ciekawie! Superaśnie:p

aronia co za noc czarownic?:p Nie martw się, córa sąsiadów w taki upał lata w kaloszach! Kupili jej nowe i od tamtej pory nie rozstaje się z nimi:p

Spadam się pakować, bo dziś wyjazd, więc ladys do poniedziałku!

I moje dziecko od tygodnia je jak smok...;-) Jakiś przełom:p
 
Hahah aronia u nas jest histeria na prawie kazda nowa rzecz a w szczegolnosci wlasnie buty kurtki i czapki:D
Co to za noc dzisiaj?!?

Andzia wspolczuje chorob znow:( moze rzeczywiscie to co aronia pisze by pomoglo? Bo oni czesto na lekach sa to pewnie oslabieni i kolo sie zamyka...
Na pewno sie spotkany jeszcze w tym krakowie:)
My tez dzis intensywnie,, nie moglam patrzec na ten syf wiec wyszlismy z domu o 9, podjechalam na zakupy bo mlody nie ma zadnych lzejszych spodni, pozniej nad wisla zaliczylismy karmienie kaczek trawke dmuchawce itp az nas burza zlapala. Ucieklismy na obiad w galerii i pieknie zjadl dorsza z warzywami no i na koniec jeszcze kulki zaliczylismy. Uffff! Teraz juz mu bajki puscilam bo w domu wszystko usyfione i rozpieprzone a ja nie mam sily na nic. Ale maz zalatwil pania z pracy do posprzatania i juz polowe balaganu mi ogarnela :D :D

Aa i spotkalam przypadkiem kifsi :) ale nienpogadalysmy zbytnio bo ona w pracy a my obiad
 
kasiek - nas wczoraj zaatakowało lato, a Kuba miał tylko kryte buciki i nóżki cały czas były spocone, dlatego nawet 5 min. nie myślałam, tylko poszliśmy do sklepu i nabyliśmy nowe butki.

Sunshine - wczoraj mieliśmy lato!!! dziś jest ciepło, ale już szału nie ma.
 
Dziewczęta Aronia ma racje - dzis sabat czarownic. Przynajmniej wiem po co miotle odpalać ;) ale u nas z sabatem bardziej nic świętojańska związana :)
Kasiek udanego wyjazdu

U nas tez darcie na nowe buty. Ale tylko buty. Reszta moze byc.

A i w piątek jak będzie ladnie to do Krakowa jedziemy. Chyba. Tj w sumie do zoo i może ikeowo. Dziewczyny nadrabiać mi tu znajomość polskich marek :) tup-tup nasz rodzimy. I jeszcze kanz jest :)
 
Aylin - ja bym to jednak zroznicowala ;-) Noc swietojanska (po bialorusku: noc kupaly - tam sie swietuje po dzis dzien z pompa!:tak:) to swieto plodnosci. Szuka sie kwiatu paproci i kapie na golasa grupowo :-)

Noc Walpurgii to noc czarownic - wiedzmy tancza przy ogniu. Tu gdzie mieszkamy jest tradycja "strzelania z biczow" by odpedzic "ciemne moce" :-D Ludzie sie przebieraja za wiedzmy/diably, tancza, sa koncerty na otwartym powietrzu, pokazy ognia i takie tam. Wlasnie siedze w necie, mam 6 ofert w obrebie 30minut jazdy od nas do wyboru i nie wiem, czy i dokad sie mamy wybrac :zawstydzona/y:

PS. Doszedl mail? Nie mam ani potwierdzenia od nich ani od Was :sorry2:Wiem, ze wpisali Was od razu w komputer ale mam nadzieje, ze moj mail nie wyladowal w spamie :unsure:
 
Zgadza sie, jest roznica z tym ze u naswalpurgi nie obchodz sie. Zaś sobotki jak najbardziej. Email doszedl. Dopiero teraz popatrzylam na poczte
 
reklama
Do góry