reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
dzień... no właśnie paskudny :wściekła/y:
nawet tutaj pustka i chyba nawet żadnego dwulatka dziś nie mamy ;-)

od nas zaległe 100 lat dla Damianka i Sergiuszka!
Kasienka u nas po szczepieniu wszystko ok jak na razie :happy: daj znać jak wam poszło &&& i obyście tam nie kwitli tak jak my wrrr
Aylin zdrówka :tak: mi od dwóch dni cieknie z nosa
Alijenka współczuję zęba i co raz bardziej boję się o moje :sorry2:
 
kij tam z zębem bo to się zrobi już na poniedziałek się zarejestrowałam do sadysty, ale gorzej martwi mnie ta pięta bo chodzić nie mogę :-:)-:)-(, wzięłam 2 ibupromy i jakoś funkcjonuję chodząc na palcach
 
alijenka zgadzam się, że granit pod domem ma swój urok i na wieki;) M też nie wyobrażał sobie nic innego. Szkoda tylko że nie ma takiego gładkiego jak kostka betonowa:p Nataszka mega szczęśliwa! A co w piętę zrobiłaś, bo przeoczyłam?

aylin
zdrówka!

asik
mój brat miał ból kolana w wieku 3 lat. Skarżył się sporadycznie, kiedyś przy okazji lekarka dała skierowanie i wyszło wysokie ASO. Coś tam dostał na to (zastrzyki?) i potem nigdy nie wróciło. Z kolei niedawno syn mojej szwagierki w wieku 4 lat skarżył się na ból kolan. Nawet w nocy budził się i jęczał. Mają znajomości w szpitalu więc pojechali na kontrolę. Okazał się problem z bioderkami (wcześniej nic nie było wykryte!), który skutkował bólem kolan. Musiał 4 tygodnie mieć nogi 'w górze':/ Jeśli będzie się skarżył a nie ma siniaka to chyba będziecie musieli odwiedzić ortopedę. Ale może to coś chwilowego i Damiankowi nic nie będzie!;)

aga pani nie znam. Współczuję, a joga widocznie nie uzdrawia ciała. Tak na marginesie wczoraj przeczytałam, że codziennie na raka piersi umiera 13 Polek. Jestem w mega szoku!!!

Sto lat dla jubilatów!
 
Aylin zdrówka

Kasia.natka a u nas akurat ładny dzionek się zrobił, w końcu w miarę ciepło

Kasiek dzięki za odp. Poczytałam trochę na necie i też znalazłam o tych bioderkach ale też i o bólach wzrostowych co jak pomasujesz nóżki to przechodzi (my go masowaliśmy aż zasnął) Co do ASO to trochę w temacie jesteśmy bo Oliwia ma bardzo wysokie po tym zapaleniu naczyń krwionośnych ale nie miałam pojęcia, że może to mieć jakiś związek z bólem nóżek. Tak też się zastanawiam czy nie bolą go kolanka od siedzenia w pisku a ostatnio za ciepło nie było... no cóż jak będzie się skarżył to do lekarza
 
dzien dobry,
meldje sie - jestem chora. Gardło zaraz mi odpadnie....
Zdrówka!!

aga pani nie znam. Współczuję, a joga widocznie nie uzdrawia ciała. Tak na marginesie wczoraj przeczytałam, że codziennie na raka piersi umiera 13 Polek. Jestem w mega szoku!!!
To Maxa mama, jogę uprawiała codziennie ponad 20lat, do tego wegetarianka i chyba jedyna osoba którą zna i żyje zdrowo pod każdym względem.

Asik kciuki by nie było nic groźnego i szybko Damiankowi przeszło.

My dziś zaczynamy nocnikowanie i w sumie jestem zła na siebie, bo parę miesięcy chętnie siadał i się garnął do tego, a ja zmarnowałam :baffled:
 
Witam :-)

Zaległe zyczenia urodzinowe dla Jubilatow :tak: Przede Wszystkim dużo zdròwka :-)

Chora jestem i nie mam siły czytać i pisać, sorry.

u nas znowu piękna pogoda więc Wojtek od rana szaleje w ogródku.

Aylin zdrowia
Alijenka współczuje problemu z piętą, idziesz do lekarza?
asik ciekawe co to może być, oby nie miał juz gorączki.
katrina na pewno nic poważnego, trzymam kciuki
aga powodzenia
 
My też już z piasku wróciłyśmy na drugie śniadanie i do spania;)

aga aaaaaaaa dobre! Widzisz, czasem lepiej jeść mięso i ziemniaki (jak mój dziadek dzień w dzień) i żyć długo i szczęśliwie;) A tam zmarnowałaś, teraz ciepło więc pora idealna na nocnikowanie;)

asik tato miał ASO wysokie a bolały go tylko łokcie, zaś brata kolana (okazyjnie) i to jak był maluśki. Bóle wzrostowe są dopiero od ok 8-12rż. Miałam, nie do wytrzymania. Nie mogłam siedzieć w szkole, płakałam z bólu i trwało to aż 6mies. Może i od mokrego piachu, poobserwujecie to będzie wiedzieć! Na pewno nic groźnego:)

polaa zdrówka!
 
przyznaje sie bez bicia nie odpisze wszystkim ale czytalam

Aylin Asik Polaa Alijenka
zdrowka!!!

Kasia.natka poltorej godziny a bylismy teoretycznie 3 w kolejce ale jakos wszystko sie wydluzylo

Kasiek u nas pogoda pod psem ... zazdroszcze wyjscia

Aga dacie rade z nocnikiem :)

dzieci spia ja padam na pyszczek ... Nikos zaszczepiony oby obylo sie bez goraczki czy czegos w tym rodzaju
 
reklama
Mam dwie rece i nimi krece!!!!!!!!!
:D
ImageUploadedByForum BabyBoom1403779755.577982.jpg

Kasienka przeczytaj sobie to :)
Magia w codzienności: u nas nic nie jest ładne cz. 3
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1403779755.577982.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1403779755.577982.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 56
Do góry