reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na te paskudne komary?

mamusia.kubusia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2013
Postów
22
czy znacie jakąś skuteczną maść/ żel, która sprawdzi się gdy ugryzie komar? Głównie chodzi mi o to żeby bąbel przestał po prostu swędzieć...
 
reklama
polecam Octenisept ( to ten preparat którym smaryje się żeby pępowina odpadła) Córkę ugryzł ostatnio komar był bombel i swędział popryskałąm i po 15 minutach bobla już nie było.
 
Jest duży wybór tych maści... I każdy chwali coś innego;)
Najlepiej pozakładaj moskitiery na okna w dom są teraz takie na taśmę... Cudo:D
 
to ja polecam jakiś taki żel który będzie miał w sobie aloes. ja za dzieciaka zawsze smarowałem ukąszenia aloesem i od razu pomagało a na pewno w aptece dostaniesz jakiś taki żel, jak znajdę nazwę napisze
 
ja kupiłam nowy żel - calndeel - mojemu synkowi pomógł oda razu - nie drapał się i to najważniejsze; a bałam się strasznie, że będzie cały w bąblach, jak rok wcześniej
 
Tam jest jeszcze pantenol i alantoina ioczywiscie mentol, który kojaco wplywa na sedzace miejsce. Moje dzieciaki juz tak sie nie drapia po tym moskillu, a ja jestem o wiele spokojniesza.
 
reklama
Do góry