reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Wpadam tylko na chwile bo dopiero od tesciow wrocilismy. Maz usypia Tymka a ja karmie Ignasia i mam nadzieje ze zaraz oboje beda ladnie spali.

Dziekuje wszystkim za zyczenia. No dla nas ten rok tez jest przelomowy. Duzo sie dzieje.

Madzikm gratuluje sukcesow lozeczkowych. Ja na szczescie nie znam tego pproblemu bo obaj synowie spia od poczatku w swoich lozeczkach i nie ma z tym zadnego problemu. Do tego stopnia ze Tymek nie chce usnac nigdzie poza lozeczkiem. Ciekawe jak to bedzie jak dostanie normalne lozko. Ale to dopiero w nowym domu.

Loka no moze rzeczywiscie to nie od mleka zalezy tylko od dziecka. Widocznie ten typ tak ma :-)

Truskawkowa witamy po przerwie. I rozumiemy ze meza trzeba bylo wykorzystac :-) na dlugo teraz wyjechal?
 
reklama
Hej!!!
wpadam na moment, melduje że żyję.
Marcia dołączam sie do wszystkich życzeń!!! Ja w 30te urodziny zaszłam w ciążę z Pierworodnym:-)
 
Witam :)

ale pogoda u nas do bani a ponoc po 12 ma lac jak z cebra. Wiec zaraz sie zbieram i lece na spacerek poranny z Maluchem :)

LOKA to my ten sam rocznik;-).
MADZIKM super że Emcia robi postępy w samodzielnym spaniu w łóżeczku,moja bardzo lubi łózeczko swoje ale czasem ma kryzys z zaśnięciem i mamusia ulula na łóżku,mam nadzieję że nie nauczy się tego wykorzystywać bo dzieci są cwane:-p.
A mój syn wstyd się przyznać ale w końcu załapał jazdę na rowerze na dwóch kołach:tak:,no i trzeba kupić nowy bo ten jednak jest za mały,wali nogami po kierownicy,ale nie sądziłam że rower najtaniej za 700zł można kupić,posłuży pewnie ze 3lata jak dobrze pójdzie:dry:

a moze uzywany rowerek? zobacz na olx czy gumtree, tam mozna cos fajnego wychaczyc a cena nie bedzie taka bolesna :)

U nas etap mowienia i pchania palcy do buzi i oczu. Normalnie moj Syn od rana sie zmeczyl gadaniem i zasnał :)
Dzisiaj jedziemy na 16 na usg - ale sie boje zeby tam nic zlego nie wyszlo. No i moja kolezanka od ok 15h rodzi, narazie brak wiesci, mam nadzieje ze u niej wsyzstko oki.
Milego dnia!
 
Witam w ten ponury i deszczowy dzien. Jakos nie mam humoru ale to pewnie przez ta pogode. Nie mam nic na obiad. Dobrze ze tesciu przyjechal to zostanie mi z dziecmi a ja do sklepu musze jechac.

Loka na pewno wszystko bedzie dobrze z bioderkami. No i kciuki zacisniete za kolezanke.
 
Milenka z rowerku za parę lat mała będzie mogła korzystać, więc cena tak naprawdę na 2 się dzieli:tak:

Loka kciuki za usg

Madzik gratki dla córci, oby tak dalej:tak:

Matko jak ja bym chciała przespać najbliższe 2 tygodnie:baffled:. Od godziny panowie mi kuchnię rozwalają. Młoda na razie hałasy ma w nosie i śpi w sypialni, jakby co na balkon ją ze spaniem wyeksmituję.
Starszaki wczoraj nad morze wyprawiłam. Fajnie trochę luzu mieć, ale tęsknię już strasznie. Wiem, że super się będą bawić, ale żałuję, że mnie tam z nimi nie ma:-(
 
witam sie na szybko, bo mimo, ze czytam to malo pisze.
U nas w porzadku, maly przesypia praktycznie cale noce, ok ok 21 do 5-7 roznie, odpukac zeby sie to nie zmienilo!
Ciuszki zakladam mu juz niektore 68, wielki chlop zniego!
Ciesze sie, ze wszystkie dzieciaczki zdrowe!
Buziaki!
 
dzieki za kciuki :) idziemy na usg przezciemiaczkowe, z bioderkami juz bylismy i bylo oki. Mam nadzieje ze tam nic nie wykryja, wlasnie sie zbieramy.
Kolezanka urodzila :) chlopak zdrowy 3500 i 53 cm. Uff.. ciezki poniedzialek :)
Madziolina co ja by, dala zeby Moj tak przesypial noce :)
 
Witam :-)
Kinia dzisiaj też niespokojnie spała, co prawda były tylko 3 pobudki a nie 4. W dzień też nie śpi jak zwykle, pośpi trochę i się budzi. Nie wiem czy coś jej jest, czy coś ją boli. Ogólnie jest spokojna, ale trochę mnie to niepokoi.

Madzik
super, że Emma polubiła spanie w łóżeczku. U nas na szczęście noce tylko w łóżeczku, a wcześniej też spała ze mną w łóżku.
Milenka gratki dla syna za opanowanie jazdy na 2 kołach :tak: A rower czasem uda się z używany kupić za dobrą cenę. Ja sama zawsze poluję na rowery z Niemiec, bo jakość solidna a cena przystępna. Ale ja blisko granicy mieszkam to u nas łatwo coś znaleźć.

Magda współczuję remontu. A dzieci wysłałam do rodziny czy na jakiś zorganizowany wyjazd pojechały?

L-oka trzymam kciuki za usg. I gratki dla koleżanki.
 
reklama
Do góry