reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

reklama
Wiem, ze bylam a wlaswie jestem zdecydowana na karuzele las tropikalny, ale ta jest cudna i pasuje do mojego zamyslu pokoju w stylu marynarskim ;) Canpol KARUZELA do łóżeczka PIRACI - 12 melodii ! (4964643448) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kupujecie nawilzacze powietrza?

Superaśna karuzela :) My nie używaliśmy ale czemu to sama nie wiem :cool:

jezeli ktos lubie nietuzinkowe ciuszki dla dzieci to w endo takie znajdziecie ;) Endo - ubranka z charakterem

Znane, znane :)))) lubimy :))) i też polecamy ;) miałam kupić z 2 rzeczy a zrobiła mi się ładna sumka jak kupowałam z przecen u nich he he ;)
 
Ze smyka moja przyjaciolka ma 99% rzeczy ktore mi sie podobaja wiec duze ryzyko, ze kupie cos co juz ma, podobnie z c&a i z nexta, wiec wole kupowac w endo bo wiem, ze tam nie kupuje :) chyba, ze jej przypomne o istnieniu tego sklepu :p
 
Angi nie wiem bo nie mam w okolicy albo nie wiem, ze mam ;)

Dziewczyny planujecie w rozku trzymac dzieci? Wiem, ze ze wzgledu na napiecie miesniowe powinno sie, ale czy nie bedzye zbyt goraco na to?
 
A wiem co miałam napisać.

Polecam kupić więcej rzeczy roz. 62 a dosłownie kilka r. 56 ja z r. 52 o ile nic się nie wydarzy zrezygnuje bo Oliwia miała 56 cm więc zakładam że drugie bobo będzie podobnej długości :)
Baaardzo szybko dziecko rośnie i po ok 2 tyg może się okazać że już się nie mieści a łatwiej podwinąć rękawy niż potem latać, prać i prasować bo już ciasnawo i dziecku nie wygodnie :)
 
reklama
A u nas jakoś endo się nie sprawdziło, choć uwielbiam ich napisy i pomysły. Część ubranek mają w złych proporcjach np. spodenki dla maluszków są za szerokie. Nie lubię też tego, że tshirty są często z bardzo grubych materiałów.

Ja kupuję głównie w Next przez internet, stacjonarnie w h&m, a polecam też dla maluszków Tesco i Kappahl. Mam też trochę ciuszków Carters z allegro, cudne są.

Jako pierwszy kubeczek bardzo polecam Doidy Cup u nas sprawdził się ekstra. Moi synkowie nie wiedzą co to butelki ze smoczkiem i kubki niekapki:) A smoczek próbowaliśmy wprowadzić w sytuacjach, jak płacz w samochodzie i się nie udało w obu przypadkach, a próbowałam różna modele. Po mniej więcej 3 miesiącu w ogóle uważam smoczek za zbędny. Ogólnie da się bez smoczka, jakby któraś chciała spróbować:)
 
Do góry