reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Witajcie ,

tez chciałam dołączyć do Was. niestety jestem juz po jednym poronieniu w 7 tc:( odczekalismy 3 cykle i to jest nasz 2 starań. wlasnie oczekuje na @ 29 dc, ale czuje się fatalnie :( od wczoraj przeziębienie, temp równie raz 37,4 raz 37,0, bole krzyży zrobiłam nawet dziś bete ale wyszla ujemna :( a już była taka nadzieja, .... :(
 
reklama

Dokładnie!
Tylko pytanie czy mają w różnych rozmiarach, no bo na mojego to taki większy by był potrzebny.
Nie to że się chwalę ale nawet jak ju jestem przed @ i tam w środku jest opuchnięte to wtedy sexik boli no i nie każda pozycja nam pisana bo wtedy też boli...:sorry:
 
Dokładnie!
Tylko pytanie czy mają w różnych rozmiarach, no bo na mojego to taki większy by był potrzebny.
Nie to że się chwalę ale nawet jak ju jestem przed @ i tam w środku jest opuchnięte to wtedy sexik boli no i nie każda pozycja nam pisana bo wtedy też boli...:sorry:

To musisz spwwdzic czy maja xl;-)
 
Ona1 a poprzednim razem szybko się udało? Ja też po poronieniu 1 cykl starań teraz mam i czekam czy
Okres przyjdzie....oby nie
 
Jolasia jak chodzi o opieke w ciazy to wyglada to tak ze np leki na podtrzymanie ciazy tylu utrogestan, clexane itp nie sa refundowowane.Badania podstawowe masz na kase ale typu chlamydia, toxo tez placisz sama.
 
Ostatnia edycja:
wtedy udało się w 2 cyklu, teraz też czekam na okres :/ zazwyczaj juz cos sie działo, ale beta niestety była ujemna
 
reklama
byłam dziś u lekarza na pierwszej wizycie, dzidzia jest jedna, ma 6tyg i 6 dni czyli o 2 dni więcej niż mi wynika z miesiączki, ma 9 mm i serduszko już bije :) zaczęłam dziś trochę plamić więc dostałam nospe i luteinę i za dwa tyg mam przyjść znowu :)
 
Do góry