reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

U mnie moich tez by było stać, ale oni raczej nie placiliby mi za chrzciny, a przynajmniej nigdy nic takiego nie proponowali wiec nie spodziewam się by było teraz inaczej :)

Jakoś to rozwiążemy, ale myślę że po prostu musimy postawić sprawę jasno, że to my płacimy i my rzadzimy. Nie mam zamiaru nabrać kredytów by chrzciny odpierdzielic niczym małe wesele :/
 
reklama
Kobitki czy Wy wiecie, że dziś dzień mężczyzn? Zamierzacie coś kupować Waszym chłopom? :)

Dorek jaki don żuan, tylko faktycznie problemy z matematyką ogromne, proponowałabym się cofnąć do podstawówki bo to dodawanie w zakresie 100 :)
 
Kami to nie popularne podejście ale ja np nie zamierzam zapraszać wszystkich z rodziny na chrzciny, m.in. ciotek, wujkow ani dziadków. Beda tylko moi i Rafała rodzice i chrzestni dziecka plus mój brat. I nikogo więcej - niech się obrażają, ja wiem, że nie stać mnie będzie na większą imprezę, a co więcej nocleg, bo jakby nie było wszyscy maja powyżej 100 km do nas. Będzie 8 osób dorosłych, 1 dziecko i nasza trójka i wystarczy.
 
My mojemu pierworodnemu zrobilismy wlasnie bardzo skromnie nasi rodzice i chrzestni mlodego i koniec. Poszlismy do resteuracji na obiad i tyle. Kami jak beda ci mowili ze was stac bo mieszkacie w miescie to im powiedz ze was stac na mieszkanie w miescie wlasnie dlatego ze nie trwonicie pieniedzy na niepotzrebne imprezy. To wasze dziecko i wy decydujecie .
 
reklama
nie znam się na prawie pracy Madzia kompletnie
co do imprez u mnie jest stała ekipa ok 15-18 osób w tym gromada dzieciarni która coś tam przekąsi i zaraz ich nie ma, ale my się trzymamy razem, gfdybym się mało widywala z jakimiś wujkami to bym nie zapraszała, tym bardziej że Kami jesteś w ciąży i wiadomo są wydatki na to a nie na mega imprezy
 
Do góry