reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

mala ksiezniczka :) fajnie ze juz jest:) ale spoznila sie o 2 dni zeby byc kwietniowka
MOze Katla dzisiaj urodzi dzisiaj tez :)
aja wlasnie mam nadzieje ze nie dostanie imienia po Dianie bo znajac angoli beda zaraz ja porownywac :/
szkoda dziecka :/
 
reklama
Olusia no tak wyszło Że awantura o 2... Z niczego... Eh..
Jest już lepiej

Czekam aż mały wstanie i idę z nim sama na spacer...

Muszę odpocząć....
 
Doli lepiej bys odpoczela jakbys malza samego z wozkiem wyslala na przynajmniej 2 godzinny spacer :)
ja wlasnie swojego wyslalam z adnotacja ILE SIE DA - wiec chodzi juz 2 godizny mimo wiatru :-D a mi z cyckow zaczyna leciec :D
 
Karina zdrowka dla was i zeby obylo sie bez szpitala

Kuklaki no ale to jest paradoks... i mnie wcale to nie cieszy, bo moze moglo by ubyc z brzucha sprzed ciazy, ale reszta byla ok, ja nie nalezalam do grubszych osob, a teraz mam plaski tylek... teraz zastanawiam sie jak to zrobic zeby mi w nim przybylo ;) ale zeby brzuch nie urosl...:confused:

Doli wspolczuje awantury w nocy... moj na szczescie ostatnio rzadko mnie denerwuje, chyba wykorzystalismy limit klotni podczas ciazy

Ja juz dzis na spacerze bylam, ale ranomialam masakre lekka, sama z mala w domu, ona zjadla rano i spac juz nie chciala od 10. a ja ani zjesc ani sie ogarnac, bo co ja kladlam to marudzi, w miedzyczasie ulalo sie tak ze znow wszystko do wymiany, yhh az to mleko lekko zolte bylo :szok: zauwazylam ze jak dluzej spi i potem zje wiecej bo np z dwoch cyckow to wtedy najczesciej ulewa...
No ale na szczescie wpadla kolezanka, wiec chwile sie mala zajela, ja sie poszlam umyc a potem tylko mala podkarmilam do wozka i do miasta bo musialam cos na obiad kupic, pieknie spala i na spacerze i jeszcze po powrocie :-) mialam czas na herbatke z kolezanka i pogaduchy ;-)

Maja dzis skonczyla miesiac :tak:Karina u Ciebie chyba tez miesiecznica ;-)
 
reklama
Karina to Kubuś super przybiera na wadze :) i mega silny jak już się przekręca:)
My też urzywamy premium care i bardzo mi pasują. Przy starszym te pampersy z siateczką ( wtedy zielone 1 ) nam nie podeszły mały miał grube udka i często przeciekały. Koniec końców doszłam że starszy musiał nosić pieluchy większe niż to z jego wagi wynikało i dotegojeszcze miał pęcherz słonia bo jak już sokał to od razu cała pielucha pełna była.

Muminku Co do bólu krocza to ja dziwne uczucie napuchnięcia przez 2 tyg miałam, chyba przez jakieś szwy. A jak raz uszkodziłam kość ogonową to najbardziej mi dokuczała jak w fotelu siedziałam i długo niestety :/

Babydust 7 lat temu jak zaczynał mi się 2 część macierzyńskiego to przyczło mi pismo z zusu ale takie informacyjne było że jak zamierzam pracować na część etatu to trzeba zus powiadomić bo wtedy zus przestaje opłacać składki a robi to pracodawca. Ciekawie jak będzie teraz jak składałam dokumenty do zus to 3 razy się pytałam czy to wszystko babka powiedziała że tak. Ciekawie czy do mnie też takie pisemko przyjdzie :/.

Jak małego po nocy pochwaliłam to rano tym razem wisiał na mnie :mad:.
Kurcze emotki mi nie działają :(.

My chyba nieskojarzonymi szczepić będziemy i tylko te obowiązkowe. Filip pneumo źle stolerował :/

Co do refluksu to mój starszy nigdy nie chlustał za to codziennie ok północy budził się z płaczem i dopiero jedna neonatolog jak miał 2,5 roku powiedziała że jedo gardło refluksowo wygląda i po dadaniach dostał proszki robione z omeprazolem taką małą dawką i po 2 dniach przespał całą noc po pół roku odstawiliśmy prochy i na szczęście problem nie wrócił widać długo u niego zwieracze dojrzewały.
 
Do góry